Jungle'da nasıl etkili olunur?

Rakibin latede düşen champını feedleyip takımına kill aldırmamasını sağladıktan sonra latede karşıyı bir güzel ezmekte bir stratejidir. Yani sizin gördüğünüz LoL'den çok farklı bir dünya daha var.
O dünyada insanlar strateji, manipüle, domine etme gibi şeyleri biliyorlar sizin aksinize.

Elom bronz değil hocam.

Bence konunun strateji ile bir alakası yok. Adam 11 Level'a kadar gank atmıyordum diyor bunun stratejik bir yanı yok, olamaz. Eğer atmazsa oyunu 4V5 oynamış olursunuz ve bu bir oyuncunun istemeyeceği şeyler listesinde ilk 3'tedir.

Demir maybe? Verdiğiniz tavsiyeler ile en fazla Altın seviyesine çıkarsınız, o da bir arkadaşınız ile :) Geride olan koridora gank atın yazmışsınız 🤣
Hocam geriden kastım 0-5 giden adam değil. O adama gank atılmaz zaten. Önyargılısınız o kadar basit. Sadece fight girerken zararlı çıkan taraf o ise gank atın dedim.
Bence konunun strateji ile bir alakası yok. Adam 11 Level'a kadar gank atmıyordum diyor bunun stratejik bir yanı yok, olamaz. Eğer atmazsa oyunu 4V5 oynamış olursunuz ve bu bir oyuncunun istemeyeceği şeyler listesinde ilk 3'tedir.
Hocam 11 level'a kadar gank atmıyordum diyen bendim.
Ve ben onu prelerimle yapıyordum beraber uyguladığımız bir taktik idi.
Allahım yarabbim anlamıyorsunuz herhalde.
Ben ve prelerimin beraber uyguladığımız bir taktikti.
Jungle 11 olana kadar safe oynuyarak gank yemiyorduk.
Kayle 11 olunca taşıyordu bu kadar basit. Şu lanet kavramı öğrenin artık. ''Strateji''
Bakın gördünüz mü?

Allah'ım yarabbim anlamıyorsunuz herhalde.
Kayle 11 olunca taşıyordu bu kadar basit. Şu lanet kavramı öğrenin artık. "strateji"

Sende anlama kıtlığı mı var? Sen "kayle"diyorsun adam "ben Jungle oynarken" diyor. Kayle'da tabii ki 11 Level'e kadar farm yapacaksın ama Jungle rolünde bunu yapamazsın. Konuştukca ligin hakkında düşüncelerim düşüyor.

Allahım yarabbim anlamıyorsunuz herhalde.
Kayle 11 olunca taşıyordu bu kadar basit. Şu lanet kavramı öğrenin artık. ''Strateji''
Sen devam et kanka öyle oynamaya, ilerde anlarsın belki dediklerimizi.

Böyle bir stratejinin kullanım amacı sadece küfür yemek olabilir, başka bir şey değil.

@babylade oyunu iyi oynayan insanların videolarını dikkatli bir şekilde izleyebilirsiniz, şu an ormanı en iyi oynayan Türk oyuncu Closer, onu izlemenizi öneririm. Kendisi metadaki karakterleri oynuyor, NightBlue3 gibi ormanda Yasuo oynamıyor.

Sen devam et kanka öyle oynamaya, ilerde anlarsın belki dediklerimizi.
Ayriyetten oyundaki orman bilgimi de şuraya bırakayim;
1610719597536.png

@Ardaaa11
@Bulut2024
@Frei
Son kez söylüyorum. Ben tek başıma oynayıp takımı geri düşürecek bir aptallık yapmıyorum.
Arkadaşlarımla 5 kişi oynadığımız zaman anlaşıp bu jungle kayle olayını yapıyorduk.
Ve kendimiz anlaşıp beraber yaptığımız taktikte birbirimize küfür etmiyorduk. @Ardaaa11 Sizin arkadaşlık ilişkinizi bilemem siz ediyorsunuz herhalde birbirinize küfürler.
Tek başıma oynadığım zaman zaten 11 levele kadar farm yapmıyorum junglede.
Sizse ya doğru dürüst okumuyorsunuz. Yada okumayı bilmiyorsunuz çözdüm sizi.

Geri
Yukarı