LoL Jungle'da geri kalmak

RbeD

Hectopat
Daha fazla  
LoL'e yeni başladım jgde oynarken zevk alıyorum. Kindred oynuyorum ancak jgde Kindred'de pasifi toplarken karşı Jungle'a çok rahat ölüyorum. Ölmesem bile orman yaratıklarını almam uzun sürüyor. Aldığımda da canım çok az kaldığı için base atıyorum. Öyle olunca levelde geri düşüyorum. Bir şey yapamıyorum. Gameplay videolarını izlediğimde böyle bir şey yaşayan yok. Bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum. Sorun çarp da olabilir. Ne oldugunu bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
LoL'e yeni başladım jgde oynarken zevk alıyorum. Kindred oynuyorum ancak jgde Kindred'de pasifi toplarken karşı Jungle'a çok rahat ölüyorum. Ölmesem bile orman yaratıklarını almam uzun sürüyor. Aldığımda da canım çok az kaldığı için base atıyorum. Öyle olunca levelde geri düşüyorum. Bir şey yapamıyorum. Gameplay videolarını izlediğimde böyle bir şey yaşayan yok. Bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum. Sorun çarp da olabilir. Ne oldugunu bilmiyorum.
Build denemelisin en iyi oynadığını bulduğunda ona göre kas ormanı

Önce geri Click atıp vurmayı öğreneceksin-kite denir-. Sonra rakip Jungle'yi takip etmeyi öğreneceksin. Anlamaya çalışacaksın nerede olduğunu. Yükün bulunduğu bölgede oldugunu düşünüyorsan aksine bir bilgi almadıkça gitmeyeceksin yüke ya da takım arkadaşlarınla gideceksin. Bunlar için de haritaya bakmayı alışkanlık haline getirmen gerek. Jungle oynarken kolay oluyor zaten.

Önceliğin geri çekilerek vurmayı öğrenmek (orman dönerken canını minimum kaybedip daha fazla dönebilmen için), sonrasında da harita takibi. Öncelikli iki öğrenmen gereken konu bunlar

Geri
Yukarı