Just Cause 2 çalışmayı durdurdu hatası

YigitOnen

Hectopat
Oyunu yaz indirimleriyle birlikte steamden aldım oyunu oynamaya başladıktan 5-6 dakika sonra çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Ne yapmam gerek ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuda çok sayıda video var. Steam' den aldıysan korsan olmaz ondan dolayı kendini kapatması biraz garip geldi bana. Neyse şu videoya bir göz at:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1. Oyun oynuyorsan Windows 7 kullanmayacaksın. Baştan hata.
  2. Kafana göre sürekli DEP'i kapatmayacaksın!
  3. Her çalışmayı durdurdu hatasına sabit bir cevap veremezsin.
  4. Olay görüntüleyicisi altından hata raporunu atarsın, sorun incelenir.

Soru sorarken de hata alıyorum deyip bırakmazsın. Sorunun çözülmesini istyorsan sistemini, ekran kartını, işletim sistemini düzgünce yazarsın...

1. Oyun oynuyorsan Windows 7 kullanmayacaksın. Baştan hata.
  2. Kafana göre sürekli DEP'i kapatmayacaksın!
  3. Her çalışmayı durdurdu hatasına sabit bir cevap veremezsin.
  4. Olay görüntüleyicisi altından hata raporunu atarsın, sorun incelenir.
Soru sorarken de hata alıyorum deyip bırakmazsın. Sorunun çözülmesini istyorsan sistemini, ekran kartını, işletim sistemini düzgünce yazarsın...

Recep abi kusura bakma ilk defa bir forumda yeni bir konu açıyorum yani ne yapmam gerektiğini de pek bilmiyodum ondan böyle oldu.
  • Windows 7 Ultimate
  • Intel Core i5-2450M 2.50 GHz
  • 4 GB ram
  • Nvidia GeForce 630M 4GB

Yani oyun oynamaya pek de müsait bir bilgisayarım yok maalesef fakat dediğim gibi oyun içinde de 50 FPS nin altını görmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı