Just Cause 2 Save dosyası hatası

21ebu

Decapat
Daha fazla  
Steam'den Just Cause 2 satın aldım ve oyunun bölümlerini geçmekle uğraşmak istemiyorum. Google'da Full Save gibi bir terim arattığımda herkes sikdrow mu ne dosyasına atıyor. Bende crack olmadığı için o dosya yok, ne yapabilirim? Aradım bulamadım çözümü.

Güncelleme
Bu video sayesinde çözdüm, yardıma gerek kalmadı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yardım isteyen olursa yazabilir, çözmesine yardımcı olurum.

Önemli birkaç not:
- Oyununuz farklı diske kurulu olsa bile C diskinde şöyle bir yol izlemeniz gerek. (Steam C diskine kurulu ise.
)
C:\program files (x86)\Steam\userdata\sizin-user-idniz-yazıyor\8190\remote
O 8190 kodu Just Cause 2 oyununun kimliği diye biliyorum. O klasöre girip remote klasörünü buluyorsunuz. Video'da anlatılıyor zaten, kafanız karışmasın diye söylüyorum.
- Adam slot 3 falan diyor, siz direkt bir bölüm açacaksınız ve o bölümü oynamanız şart değil direkt kaydedeceksiniz.
Örneğin bölümü 3. slota kaydettiniz.

1649832579215.png

Slotlar bu dosya 3 falan oluyor. Save dosyasını o yukarıda dediğim klasörü açarak içine atıyorsunuz. Resimde örnek olarak 3. slota kaydetmişim. Save'yi klasöre atıp o kendi kaydettiğim 3. slot dosyasını siliyorum. Save'nin kendisini atıyorum ve sonunu o slot kaç ise onu yazıyorum. Dosyanın ismi ne ise o yani. Örneğin Just Cause2Save03

1649832755216.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece tahminde bulunuyorum. Muhtemelen indirdiğin save oyunun eski sürümüne uyumludur. Dediğim gibi tahmin sadece. Kendi oyun sürümüne uygun saveyi aramayı deneyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı