Just Cause 3 alınır mı?

2. oyunu oynama şansım oldu ben sevmiştim oradan oraya atlaması vesaire güzeldi. 3. oyun daha iyi sanırsam kesinlikle alınır.
Tamamdır hocam, teşekkürler.
Hocam oyunu birkaç önce oynadım ama hatırladığım kadarıyla gerçekten kaybolmuştum haritada. Orta seviye diyebilirim tahmini olarak. Büyük ihtimal kırma dökmeyi seviyorsanız en az 5 saat kendinizi kaptırırsınız. Ben podcast, müzikle de oynuyordum oyunu tam kafa dağıtmalık.
Kırma dökmeyi çok severim hocam, o zaman tereddüt etmeden satın alıyorum oyunu. Teşekkürler bilgi için.

Oynanış güzel ama ben dünyasında kaybolduğum oyunları fazla sevmediğim çok sarmadı,2-3 saatte bıraktım.Hikayesine önem vermiyorsanız alınır.

Oyundaki hikayenin hiç ama hiçbir önemi yok, olayları merak etme veya karakterlere bağlanma gibi bir durum söz konusu değil. Oyunun tek öne çıkan noktası oynanışı. Açık dünyası var evet, hatta hayatımda gördüğüm en büyüklerinden. Ama bomboş, gerçekten bomboş neredeyse. Bu kadar yapay, bu kadar cansız bir dünya görmemiştim. Ama olayı bu da değil, milletin bayıldığı olay üs basıp sağı solu havaya uçurup patlatmak, adam öldürmek polisten kaçmak vesaire. Oyun çok kolay, ölmezsiniz kolay kolay. Bir amaç yok, canınız sıkıldıkça yer ele geçirin falan, belki keyif alırsınız. Zamanında PS Plus ile bedava verildiğinden ve başka oyunum olmadığından saatlerce oynadım. Çok uzun bir süre. 6 lira bedava, alın takılın. En kötü sarmazsa iade etmenize bile gerek yok çünkü her zaman girip kaos çıkarabilirsiniz ki 6 lira iade etmeye değecek bir para değil şu an. Ama gidip de 4’ü almayın. Baya baya aynısı, daha pahalısı. 3’de takılın ilginiz varsa deneyin.

Oyundaki hikayenin hiç ama hiçbir önemi yok, olayları merak etme veya karakterlere bağlanma gibi bir durum söz konusu değil. Oyunun tek öne çıkan noktası oynanışı. Açık dünyası var evet, hatta hayatımda gördüğüm en büyüklerinden. Ama bomboş, gerçekten bomboş neredeyse. Bu kadar yapay, bu kadar cansız bir dünya görmemiştim. Ama olayı bu da değil, milletin bayıldığı olay üs basıp sağı solu havaya uçurup patlatmak, adam öldürmek polisten kaçmak vesaire. Oyun çok kolay, ölmezsiniz kolay kolay. Bir amaç yok, canınız sıkıldıkça yer ele geçirin falan, belki keyif alırsınız. Zamanında PS Plus ile bedava verildiğinden ve başka oyunum olmadığından saatlerce oynadım. Çok uzun bir süre. 6 lira bedava, alın takılın. En kötü sarmazsa iade etmenize bile gerek yok çünkü her zaman girip kaos çıkarabilirsiniz ki 6 lira iade etmeye değecek bir para değil şu an. Ama gidip de 4’ü almayın. Baya baya aynısı, daha pahalısı. 3’de takılın ilginiz varsa deneyin.
Ben bölge ele geçirmeli, patlatmalı oyunları çok severim. Açık dünyası bomboş derken neyi kast ettiniz, etrafta hiçbir şey yok mu, harita sadece büyük gözükmesi için mi büyük yapılmış? Polisten kaçmayı da çok severim, sanırsam bu oyun biraz da GTA serisine benziyor gibi.

4. serisine zaten bütçem el vermiyor, 50TL veremem bir oyuna alacağım 3-4 oyun daha var.

Steam de muhteşem bir indirim gördüm, 131TL'lik Just Cause 3 paketi 7,54TL'ye düşmüş. Bu yüzden de oyunu alıp oynayasım geldi. Fakat daha önce Just Cause serisinin 1. ve 2. oyununu deneyimlemedim. Sizce eksiklik yaşar mıyım, hikayeleri bağlantılı mı?

Satın almak isteyenler için link: https://store.steampowered.com/bundle/7598/Just_Cause_3_XXL_Edition/
Ne tarzda oyun sevdiğine bağlı. Ben hikaye tabanlı oyun sevdiğim için bana pek tatlı gelmedi. Ama oynanış açısından baya güzel yapmışlar. Ama işte ben de oyuna gir gez sağı solu yık modunda takılan biri olmadığım için öyle duruyor kütüphanemde. Ama sonuçta 6 TL gir bak. olmadı iade edersin.

Ne tarzda oyun sevdiğine bağlı. Ben hikaye tabanlı oyun sevdiğim için bana pek tatlı gelmedi. Ama oynanış açısından baya güzel yapmışlar. Ama işte ben de oyuna gir gez sağı solu yık modunda takılan biri olmadığım için öyle duruyor kütüphanemde. Ama sonuçta 6 TL gir bak. olmadı iade edersin.
Tamamdır hocam, teşekkür ederim cevabınız için.

Oyunu hem konsoldan hem de PC'den yıllar boyunca oynadım ve aşırı zevkli bir oyun. DLC'lerini alırsanız ve birkaç mod yüklerseniz oyun 2 kat daha eğlenceli oluyor.

Ben bölge ele geçirmeli, patlatmalı oyunları çok severim. Açık dünyası bomboş derken neyi kast ettiniz, etrafta hiçbir şey yok mu, harita sadece büyük gözükmesi için mi büyük yapılmış? Polisten kaçmayı da çok severim, sanırsam bu oyun biraz da GTA serisine benziyor gibi.

4. serisine zaten bütçem el vermiyor, 50TL veremem bir oyuna alacağım 3-4 oyun daha var.
Etrafta çok şey var, ama nicelik değil nitelik önemlidir benim gözümde açık dünya olduğunda konu. Yerler birbirinin kopyala yapıştır versiyonu. GTA kalitesi beklemeyin aman 10 dakikada iade edersiniz, GTA’nın açık dünyası bambaşka bir seviye, hem açık dünyayı kullanma amaçları da farklı. Dediğim gibi, Just Cause 3 tamamen kaos çıkarıp etrafı patlat paraşütle uç adamın üzerine tarzında bir oyun. Objektif gözle bakarsanız dandik bir oyun ama bazen ne kadar dandik olsa da bir oyuna saatlerinizi gömebilirsiniz. JC3 de böyle bir oyun. Eğer alıp oynarsanız 1-2 ay sonra steam’den oynama sürenize bakarsanız “ben bunu niye bu kadar oynadım?” demeniz çok olası. Ama oynarken eğlendiriyor(du) enteresan bir şekilde. Ama tekrar söylüyorum, 4’ü almayın. Aynı oyun, grafikler farklı. Değmez. 50 liraya ne oyunlar alırsınız sakın bu hataya düşmeyin, 3’ü alın oynayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı