Just Cause 3 donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

yusuff101

Decapat
8 GB RAM.
AMD Ryzen 3 3200U işlemci.
AMD Radeon 530 2 GB ekran kartım var.
Ve ben bir video izlemiştim sistemimle alakalı düşük ayarlar gayet akıcı orta ayarlarda yani akıcı yüksekte 20 FPS oluyordu fakat bende düşükte akıcı bile oynanmıyor ne yapmam gerek?
Not: Şarjdayken oynuyorum en iyi performansta ve.

1606571766211.png

1606571786881.png

Gördüğünüz gibi, kıştayız laptop çok ısınmıyor kontrol ediyorum. Ara sıra çalışan bozuk fanım var ara sıra o da üflüyor FPS arttırmak için ne yapmam gerek?

Laptop kullanıyorsanız 8 GB RAM'in tamamını kullanmıyor ondan FPS düşüşü olabilir. Onun haricinde ekran kartınızın yazılımını güncellemeyi deneyebilirsiniz.

Nasıl RAM verebilirim ve Ekran kartlarım güncel
Recep ağabeyin hazırladığı şu rehbere bir göz atın hocam "ekstra ram satın almanız gerekiyor"

Nasıl RAM verebilirim ve Ekran kartlarım güncel
Ayrıca mümkün mertebe prize takılıyken oyun oynayın pilde oynamak ciddi anlamda performans kaybı sunar. Şarja takılı oynamak en etkili yöntemdir

Recep ağabeyin hazırladığı şu rehbere bir göz atın hocam "ekstra ram satın almanız gerekiyor"

Ayrıca mümkün mertebe prize takılıyken oyun oynayın pilde oynamak ciddi anlamda performans kaybı sunar. Şarja takılı oynamak en etkili yöntemdir
Prizde oynuyorum, zaten not kısmında belirtmiştim. Ram satın alacak param yok başka ne yapabilirim ?

Prizde oynuyorum, zaten not kısmında belirtmiştim. Ram satın alacak param yok başka ne yapabilirim ?
Sürücülerinizi güncellemeyi deneyin. Aygıt yöneticisinden ve laptoplarda dahili ve harici ekran kartları oluyor. AMD kartınız var. Windows tuşuna basın grafik ayarları aratın. Enter tuşuna basın. Karşınıza gelen pencereden oyunun yüklü olduğu dizini seçin. Ondan sonra böyle oyunu seçerek Yüksek Performans seçerek Kaydet deyin artması gerekiyor. Bende Nvidia kart var dolayısıyla ayarı yapmam etkili olmaz ama AMD kartlarda "sizdeki gibi" etkisi oluyor. AMD kullandığım dönemlerde işime yaramıştı.

Dosya Ekleri

• fm-21-ayar.PNG
    fm-21-ayar.PNG
    5,3 KB · Görüntüleme: 20
Sürücülerinizi güncellemeyi deneyin. Aygıt yöneticisinden ve laptoplarda dahili ve harici ekran kartları oluyor. AMD kartınız var. Windows tuşuna basın grafik ayarları aratın. Enter tuşuna basın. Karşınıza gelen pencereden oyunun yüklü olduğu dizini seçin. Ondan sonra böyle oyunu seçerek Yüksek Performans seçerek Kaydet deyin artması gerekiyor. Bende Nvidia kart var dolayısıyla ayarı yapmam etkili olmaz ama AMD kartlarda "sizdeki gibi" etkisi oluyor. AMD kullandığım dönemlerde işime yaramıştı.
Maalesef :(

Geri
Yukarı