Just Cause 3 mü 4 mü?

371129

Hectopat
Makaleler
9
Yarın veya bugün başlayacağım Max Payne 3 var ve sonrasında CP77'ye kadar boşum. İki oyunda bende var. Hangisi daha eğlenceli? Yamaları var mı? Bir de ortalama 6-7 oynayarak kaç güne biter?

4. oyunu pek önermiyorlardı. 3. oyunun ısıtılmış hali gibi ve çok fazla bug olduğu söyleniyordu.
Bugları bilemeyeceğim ancak ısıtılma konusunda ben de öyle düşünüyorum. O yüzden JC 3 diyorum.

Ben 76 saatte bitirmişim, genelde boş gezdiğim için sizde daha kısa sürecektir. 7-8 günde bitirirsiniz diyeyim.

Just Cause 3'ü oynamadım, Just Cause 4'ü bitirdim. Açıkçası oyun etrafta bir şeyleri patlatmak üzerine kurulu olduğu için gayet eğlenceli. Açık dünya olarak da iyi. Fakat oynamadığım için JC3 ile JC4'ü karşılaştıramayacağım.

Yarın veya bugün başlayacağım Max Payne 3 var ve sonrasında CP77'ye kadar boşum. İki oyunda bende var. Hangisi daha eğlenceli? Yamaları var mı? Bir de ortalama 6-7 oynayarak kaç güne biter?

Her türlü JC 3.
Oyunlar neredeyse aynı hiçbir yenilik yok 4. oyunda.
Ama açık dünyası beni daraltıyor 4. oyunda çünkü renkler koyu seçilmiş ağaçlar koyu yeşil ve harita bu ağaçlarla dolu.
Ben 3. oyunu öneriyorum. Renkli renkli bir açık dünya ve hikayesi güzel.

Geri
Yukarı