JUUL Elektronik Sigara 1 pod ne kadar gidiyor?

kOTTOMAN

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar JUUL kullanıcılarına bir sorum olacaktı. Sigarayı bırakmak için elektronik sigaraya başlayacağım. Yarın sipariş vermeyi düşünüyorum ve aklımdaki tek soru, 1 pod ne kadar süre gidiyor? Biliyorum kullanımına göre değişiyor fakat sizin kullanımlarınızı genel olarak gözlemleyip ona göre yorum yapmak istiyorum.
Merhaba, kimseden cevap gelmedi fakat ben ürünü aldım. Bu Başlığa gelen insanlara yol gösterici olsun diye şunları ekleyeyim. Bir pod 1 günde ortalamanın bir tık üstünü kullanıyorsanız bitiyor. Fakat iyi yanı şu 10-15 defa dolum yapabilirsiniz. Tavsiyem likitinizi iyi seçmeniz. 4'lü pod 2 ayı bile zorlayabilir.
Sigara hissiyatını veriyor fakat bir zaman sonra sigara isteği uyandırabiliyor sizde. Ben 1 haftadır kullanıyorum ve hiç sigara içmedim. Bırakmak için almıştım.
Bırakmak tamamen kendinizde bitiyor. Elektronik sigarayla iyi hissedecekseniz kullanabilirsiniz fakat ciğerlere zararının olduğunu düşünüyorum. Sigaraya nazaran tabii ki daha sağlıklı bir seçenek. Sorunuz var ise cevaplayabilirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı