K/DA fare önerisi

morkuzgun

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalr ben sırf görünüşü için K/DA farerlerinden birini almak istiyorum. G502 Hero ve G304 mouseları var. G502 olan kablolu ve kablosuna zarar vermekten korkuyorums. G304 lerden mi almalıyım emin değilim kablosuzlar daha kullanışlı gibi duruyor. G502'yi 1500'e, G304'ü de 1100 TL ye buldum önerilerinizi bekliyorum.

Kablosuz olarak:

Kablolu:

Bu agresifliğin sebebi nedir? Kabloyu kıvırıp koyuyorum ama elbet deforme oluyor kabloda kırılmalar yaşanıyor sanki hiç şarj kablosu bozmamışsınız gibi sormanız çok ilginç. Tabii masaya koyup bir daha dokunmayacağımı düşünmüş olabilirsiniz ama yurda eve taşımak zorunda kalıyorum. Kemirmeyi düşünebiliyorsanız bunu da düşünün.

Kablosuz olarak:

Kablolu:

Beyaz olması tercihim :(

Bu agresifliğin sebebi nedir? Kabloyu kıvırıp koyuyorum ama elbet deforme oluyor kabloda kırılmalar yaşanıyor sanki hiç şarj kablosu bozmamışsınız gibi sormanız çok ilginç. Tabii masaya koyup bir daha dokunmayacağımı düşünmüş olabilirsiniz ama yurda eve taşımak zorunda kalıyorum. Kemirmeyi düşünebiliyorsanız bunu da düşünün.

Beyaz olması tercihim :(
Parantez içinde gırgır olarak belirtmem gerekiyordu sanırım.

Daha önce hiç bir kablom zarar görmedi. Kişisel kullanıma göre değişiyor sanırım.

Yine de kablosuz tercih edin. Logitech Lightspeed fareleri oldukça iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı