Kablolu/Kablosuz fare önerisi

Bütçe
-400₺
Hocam ASUS ROG'un Impact 2'si pille çalışıyor ve 89 saat ömrü var az yani mir mouse biliyordum 400 saatti onu bulursam atarım.

Asus P702 ROG GLADIUS II Optik Wireless Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bütçenizi aşabilirseniz bu var 400 saat pil ömrü ile.
1626633500238.png

Bu fotoyu Impact 2'nin resmi sayfasından aldım. Temsili fotoda batarya var emin misin? Teknik özelliklerde de li-on batarya diyor, aynı şekilde bu sayfadaki incelemede de batarya gösterilmiş.
Ben G305 alacaktım ama Impact'i gördün sence hangisini almalıyım? Pil işi ile uğraşmak istemediğim için Impact'e daha istekliyim.
Şahsen ben ilk Impact 2 alacaktım. Laptopta oyunlarla olan alakam yıllar geçtikçe azaldığı için tek seferde bu kadar ücret vermek istemediğim için diğer ürünleri inceliyorum ve tavsiye arıyorum. Üstelik pili bitti diye 2 defa pilli fare kırmış birisi olarak artık da pillerle uğraşmaktan çekiniyorum.
Aradaki 80 lira farka değer mi? Ne gibi farkı var Gladius 2 ve Impact 2 arasında?
Gladius: 2 tane daha fazla tuşa sahip. Sağ el tasarımı. Daah gelişmiş sensör (PMW3360). 30 IPS değeri daha yüksek (250 IPS).

Buralardan inceleyebilirsin.

Eki Görüntüle 1111803
Bu fotoyu Impact 2'nin resmi sayfasından aldım. Temsili fotoda batarya var emin misin? Teknik özelliklerde de li-on batarya diyor, aynı şekilde bu sayfadaki incelemede de batarya gösterilmiş.

Şahsen ben ilk Impact 2 alacaktım. Laptopta oyunlarla olan alakam yıllar geçtikçe azaldığı için tek seferde bu kadar ücret vermek istemediğim için diğer ürünleri inceliyorum ve tavsiye arıyorum. Üstelik pili bitti diye 2 defa pilli fare kırmış birisi olarak artık da pillerle uğraşmaktan çekiniyorum.

Gladius: 2 tane daha fazla tuşa sahip. Sağ el tasarımı. Daah gelişmiş sensör (PMW3360). 30 IPS değeri daha yüksek (250 IPS).

Buralardan inceleyebilirsin.

Sitede modeller Wireless modeller değil galiba. Çünkü ASUS'un sitesinde ikisinin 400 IPS

Son düzenleme:
Aynen gladius kabloluymuş ama impact'ten emin değilim, fotosu kablosu çıkarmış gib iduruyor Türkçe sitede. Yine de Asus'un sitesini örnek alalım rakamsal değerler için.
Asus'un sitesini örnek alınca Impact almak daha mantıklı gibi geliyor sensördeki ivme dışında fark yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı