K. Maraş'da deprem 18:48

Beytullah_0046

Centipat
Daha fazla  
Tahmini 4,5 büyüklüğünde deprem.
Etkilenen ülkeler: Türkiye ve Suriye.
Böcekli/Düziçi/Osmaniye merkezinden 9 km uzakta · 18:48
Az önce oturuyorduk ailemle sonra bir deprem oldu bayağı hissettirdi titredi her yer 5-15 sn sürdü kuşumuz bile yerinde duramadı bizde kapının önüne çıktık üst tarafda da nenemgilin evi var oda eksi bayağı büyük koca ev annemde korktu üstümüze devrilir diye siz ne düşünüyorsunuz bu konuda.

Tahmini 4,5 büyüklüğünde deprem.
Etkilenen ülkeler: Türkiye ve Suriye.
Böcekli/Düziçi/Osmaniye merkezinden 9 km uzakta · 18:48
Az önce oturuyorduk ailemle sonra bir deprem oldu bayağı hissettirdi titredi her yer 5-15 sn sürdü kuşumuz bile yerinde duramadı bizde kapının önüne çıktık üst tarafda da nenemgilin evi var oda eksi bayağı büyük koca ev annemde korktu üstümüze devrilir diye siz ne düşünüyorsunuz bu konuda.

Geçmiş olsun, deprem kuşağı olan bir ülkede gayet normal bir durum aslında.

2 haftadır depremler oluyormuş internetde gördüm.Hepimize geçmiş olsun ama ben bile korktum minecraft oynuyodum bi değişik oldu.😕

Etkilenenlere geçmiş olsun. Depreme karşı önlem almak lazım ama pek uygulanmıyor maalesef.
Önlem alınması bizim Ülkemizde aşırı zor bişe imkanlar var ama umursanmıyor.

Geçmiş olsun. Binalarda sıkıntı var mı?
Bilmiyorum bakmadık 5 dk korktuk sonra unutuldu şimdi ailem hiç hayatına devam ediyo.Ninemgilin evi çok çok eski büyük depremde direkt bizim evin çatısına düşer bide şey evler bina gibi ama değil en üst katta ninemgil altında depo gibi bi yer onun altında ahır ahırın altında bizim ev bizim evin altında bida ahır yani depremde çok kötü olur bizim evinde çıkışı çok ters yerde.

Sizlerde sıkıntı var mı?
Bizde bişe yok o kadar aşırı sallanmadıda her zamanki ufak olanlardan büyüktü.

Bilmiyorum bakmadık 5 dk korktuk sonra unutuldu şimdi ailem hiç hayatına devam ediyo.Ninemgilin evi çok çok eski büyük depremde direkt bizim evin çatısına düşer bide şey evler bina gibi ama değil en üst katta ninemgil altında depo gibi bi yer onun altında ahır ahırın altında bizim ev bizim evin altında bida ahır yani depremde çok kötü olur bizim evinde çıkışı çok ters yerde.

Bizde bişe yok o kadar aşırı sallanmadıda her zamanki ufak olanlardan büyüktü.
Allah yardımcınız olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı