K-pop grubu Mirae'nin konseri iptal edildi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
3-5 kişinin isteğine göre konser iptal edilebiliyorsa milyonların isteğine göre de yüksek makamlarda bulunanların görevleri iptal edilebilmeli.

Birde zannedersin konserlerinde, kliplerinde falan kendi cinsleriyle öpüşüp sevişiyorlar, o da yok. Bu kararın bir mantığı yok.

Dertleri kültür değişimini engellemekse önce Türkiye'deki milyonlarca Orta Doğuluyu memleketlerine göndersinler. Kardeşim liseye giderken sınıfında kendisiyle birlikte sadece 3 Türk vardı, sınıfın tüm kalanı Suriyeli idi.

Eşcinselliği yayacaklarmış hava civa. Şu sıralar gündemi değiştirmek için acayip acayip şeyler yapıyorlar. Suriyelilere 5 yıldızlı otel Melis Sezen'in dekoltesi ıvır zıvır şimdi de bu.

Zevkler ve renkler tartışılmaz tamam ama bu gruptaki erkeklerin(inşAllah erkektirler) BTS'deki erkeklerin ikizi olmadığına emin misiniz? Ya da bunların hepsini saç renginden falan mı ayırt etmemiz gerekiyor?

Zevkler ve renkler tartışılmaz tamam ama bu gruptaki erkeklerin(inşAllah erkektirler) BTS'deki erkeklerin ikizi olmadığına emin misiniz? Ya da bunların hepsini saç renginden falan mı ayırt etmemiz gerekiyor?
Onun dışında sevenleri için gerçekten kötü olmuş. Ben hiçbir zaman kimseyi konserine gidecek kadar sevmedim o yüzden nasıl bir his bilmiyorum ama konuyla ilgisiz adamların konseri yasaklaması anlamsız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı