K3 Mekanik Klavye alınır mı?

Dostum böyle bir genellemeye gerek yoktu, karanlıkta harfleri göremiyorum ve görseli hoşuma gidiyor.
Işıklı keycaps alınır çözülür o mesele.
Ayrıca ülkede ciddi bir ışık fetişizmi var hocam alınmayın ama gerçekten bıktım. Mesela adam 5000TL klavye önerisi istiyor. Dünya'nın en iyi switchlerinden ve keycapslerinden birine sahip, adam sırf ışıklı değil diye alınmaz diyor. Işıksız klavye oyuncu klavyesi değil diyor.

Ayrıca ülkede ciddi bir ışık fetişizmi var hocam alınmayın ama gerçekten bıktım. Mesela adam 5000TL klavye önerisi istiyor. Dünya'nın en iyi switchlerinden ve keycapslerinden birine sahip, adam sırf ışıklı değil diye alınmaz diyor. Işıksız klavye oyuncu klavyesi değil diyor.

Vallahi hocam ben RGB kapatıp da kullanıyorum klavyeyi monitörün ışığı yetiyor da artıyor bana. RGB deli gibi batarya yiyor hiç gerek yok açmaya :D. RGB ile 1 gün giden şarj kapatınca 1 hafta gidiyor.

Cahil adama RGB şart hocam maalesef yoksa kalitesiz görüyorlar. Bu yüzden piyasada beş para etmeyecek bilgisayarlar sırf kasası ışıklı olduğu için fahiş fiyatlara satılıyor. Benim gözlerim bozuk monitörün ışığını da kısıyorum harfleri göremiyorum gece karanlıkta, bu yüzden önemli benim için. Konuya dönersek, ilk attığım alınabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı