İnceleme K55 Bluetooth kulaklık incelemesi

Selam. Bugün 200 TL altı en iyi TWS kulaklık olarak tabir edilen K55 Bluetooth kulaklığı inceleyeceğiz.
Kulaklık özellikleri: Bluetooth 5.0
6 saat kullanma süresi.
Su ve tere karşı dayanıklı.
Işıklı.
Oyun modu.
Pasif gürültü önleme.
Type-C şarj kablosu.
Mikrofon.
Şimdi fotoğraflarına bakalım ve incelemeye geçelim.

IMG20221112122146.jpg

IMG20221112122106.jpg

IMG20221112122255.jpg

IMG20221112122157.jpg

Malzeme kalitesi harbiden güzel. Kutusu ağır ve kapağı açınca kapak sabit kalıyor. Yani menteşe sağlam. Kulaklıkların tasarımı çok hoş ve gerçekten kaliteli duruyor. Yani bilmeyen birisi kulaklığın fiyatını tahmin etse 500-1000 TL arasında olduğunu söyler çünkü dışarıdan gerçekten öyle duruyor.
Ses kalitesine gelecek olursak; sesler net ama çok net değil tam orta. Bass beni tatmin etti. Tizler baslara göre biraz az kalmış ama tizlerde yeterli. Bağlantı kısmına gelince gayet hızlı ve kesintisiz bağlandı. Telefonumu bırakıp başka bir odaya geçtim ve ses biraz kesintili geldi. Yani telefonu yanınızda tutmanız lazım. Tere ve suya karşı dayanıklı olduğu söyleniyor ama sanmıyorum. Islak elle ve spor yaparken kullanmayın. Sadece oyun oynarken ya da hafif tempolu yürüyüşte kullanın derim. Gecikme kısmına gelince öyle aman aman gecikme yok. Fark etmiyorsunuz bile. Oyun moduna alınca sesler biraz daha şeffaflaşıyor ama bunu anlamak zor. Yani 15 dakika kadar normal modda dinleyip daha sonra oyun moduna alırsanız farkı anlarsınız. Film izlemek için uygun dizi için video için uygun. İncelemem bu kadar ayrıca kulaklığın 24 ay garantisi olduğunu belirteyim.F/P ürünü. Fiyatına göre inceledim herhangi bir karşılaştırma yapmadım bilginize. Kendinize iyi bakın...Unutmadan fiyatı 170-180 bandında.

Geri
Yukarı