K70 satip Black Widow V3 almaya deger mi?

teoman.t

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
5 6 yıldır kullandigim Corsair K70 rapidfire Silver Switch'li klavye var. Satip Black Widow V3 alsam hem garantili yeni klavye hem de ustune 100 TL gibi bir para kalıyor. Sizce satip Razer Black Widow V3 almaya deger mi? K70 MK1 modeli.

Green switch daha sesli. Rahatsız olmam diyorsanız klavye yenilemiş olursunuz bence değişiklik de istiyorsanız alınabilir. Fakat sonra "elime tam oturmadı" falan diye sıkıntı olmasın.

Taş gibi klavye bende MK2'si var su anda kullanıyorum 2. elde kusura bakmayın ama faiş fiyata satıp yeni klavye alıp üstüne 100 TL kazanmak hiç etik değil

5-6 yaşında bir klavyeye 900-1000 TL gibi paralar satan isteyebilir mal olun ama alıcı olan arkadaşlar vermeyin o paralara 0 kaliteli klavyeler var

(Bence yaş değil sadece 1 gün bile kullanılmış mal 2. el sayılır ona göre ürün alın )

Zamaninda Black Widow X Chroma da kullanmistim. Metal govdeydi paslanmisti ayni sorun olur diye korkmuyorum degil. Ama bu klavyenin de garantisi yok. Razer Green Switch tecrubem var rahatsiz olmam alisirim ama sizce deger mi? Mouseum da Razer Basilisk v2.
Taş gibi klavye bende MK2'si var su anda kullanıyorum 2. elde kusura bakmayın ama faiş fiyata satıp yeni klavye alıp üstüne 100 TL kazanmak hiç etik değil.

5-6 yaşında bir klavyeye 900-1000 TL gibi paralar satan isteyebilir mal olun ama alıcı olan arkadaşlar vermeyin o paralara 0 kaliteli klavyeler var.

(Bence yaş değil sadece 1 gün bile kullanılmış mal 2. el sayılır ona göre ürün alın )

Razer'i sifir alacagim 600TL.

Taş gibi klavye bende MK2'si var su anda kullanıyorum 2. elde kusura bakmayın ama faiş fiyata satıp yeni klavye alıp üstüne 100 TL kazanmak hiç etik değil.
Gayet de etik. Alan adam almak zorunda değil. Gidip de o ürünü fahiş fiyattan alıyorsa bu satıcının değil alıcının problemi. Serbest piyasa, isterse 5000 TL yazar. İş alıcıda bitiyor. Kimse almazsa satıcı zorunlu olarak fiyatı düşürür zaten.

Gayet de etik. Alan adam almak zorunda değil. Gidip de o ürünü fahiş fiyattan alıyorsa bu satıcının değil alıcının problemi. Serbest piyasa, isterse 5000 TL yazar. İş alıcıda bitiyor. Kimse almazsa satıcı zorunlu olarak fiyatı düşürür zaten.

Baktigimda benim sattigim fiyata K70 Lux RGB olmayan modeli var. Bendeki modellerin 2.el fiyatlari 900 1000TL arasi ben ucuza bile satiyorum bence. Alacagim klavye Black Widow V3 600 TL. Benm satabilecegim fiyat 650 700 civari.
K70 de zaten cok sessiz bir klavye degil açıkçası ne yapsam kararsiz kaldim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı