Kabasakal güvenilir mi?

Redux89

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Kabasakal Online diye bir sitetde God of War ve Horizon Zero Dawn Steam'e kıyasla çok daha ucuz. Siteyi hiç bilmiyorum o yüzden buraya sorayım dedim. Konulara baktım ancak güvenilir diyen var, ticket kapatıyor diyen var. Anlamadım tam olarak. Kabasakal Online güvenilir mi?

Merhaba Kabasakal Online diye bir sitetde God of War ve Horizon Zero Dawn Steam'e kıyasla çok daha ucuz. Siteyi hiç bilmiyorum o yüzden buraya sorayım dedim. Konulara baktım ancak güvenilir diyen var, ticket kapatıyor diyen var. Anlamadım tam olarak. Kabasakal Online güvenilir mi?
Güvenilir.

Evet güvenilir. Marvel Spider-Man, The Quarry, The Evil Within, Five Dates aldım anında geldi kodlar. Birkaç oyun daha alacağım para geçince Miles Moralesde çok ucuz.

Merhaba kabasakal Online diye bir sitetde God of War ve Horizon Zero Dawn Steam'e kıyasla çok daha ucuz. Siteyi hiç bilmiyorum o yüzden buraya sorayım dedim. Konulara baktım ancak güvenilir diyen var, ticket kapatıyor diyen var. Anlamadım tam olarak. Kabasakal Online güvenilir mi?

Topluluk pazarına bulamazsanız güvenilir site.

Yeni konular

Geri
Yukarı