Kabasakal Online'dan Steam key almak güvenilir mi?

emsis1

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, kabasakal Online isimli siteyi Technopat forumlarından Steam key satın almak için güvenli site diyen birisinden gördüm. Sitenin başlığına baktığımda Türkiye'nin bir numaralı oyuncu Online pazarlama sitesi olduğu ile ilgili bir şey gördüm. Steam key fiyatlarına baktığımda 1700 TL olan oyunları 50 TL'ye sattıklarını gördüm. Oradaki satılan keyler sıfır mı? Güvenilir mi? Paylaşımlarınızı bekliyorum.

Ben eskiden metin2 heeapları almıştım 3, 4 tane hiç bir sıkıntı yaşamadım.

Merhaba, kabasakal Online isimli siteyi Technopat forumlarından Steam key satın almak için güvenli site diyen birisinden gördüm. Sitenin başlığına baktığımda Türkiye'nin bir numaralı oyuncu Online pazarlama sitesi olduğu ile ilgili bir şey gördüm. Steam key fiyatlarına baktığımda 1700 TL olan oyunları 50 TL'ye sattıklarını gördüm. Oradaki satılan keyler sıfır mı? Güvenilir mi? Paylaşımlarınızı bekliyorum.
Paylaşımlı hesap satıyorlar. Bir hesaptan çevrimdışı olarak 3-4 kişi -belki daha fazla- oynuyorsunuz. Önermem.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-01 003951.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-01 003951.png
    193 KB · Görüntüleme: 37
Site olarak güvenilirdir. Steam CD Keylerine bakabilirsiniz. Satıcısı kabasakal ise random key konusunda da sıkıntı yaşamazsınız ama şöyle açıklayayım;
Random key dediğiniz muhabbet Steam'de zamanında 1-2 TL'ye satılan keylerin yayıncı/yapımcı firmalarınca daha kolay para kazanma aracı olarak kullanılmasından ortaya çıkan bir ürün. Sonrasında tabii Steam'deki asla oynamayacağınız oyunların fiyatlarını 200+ dolar yaparak bunları piyasaya Steam Random key adı altında sürüyorlar. 1-2 TL steamdan kazanmak yerine Random key diye 30-40 liraya satılabiliyor bunlar. Çok müşterisi var her yerde sadece TR için konuşmuyorum yurt dışında da çok rağbet gören bir ürün. Genel olarak çıkan oyunun piyasasına baktığın zaman verdiğin random keyden daha az bir ücrete zaten satılıyor olduğunu görebilirsin. Ama işini şansa bırakmak istiyorsan random key alarak başına talih kuşu konmasını bekleyebilirsin.

Geri
Yukarı