Kabasakal'da oyun indirimleri

İndirim ne kadar sürer sizce, 1 hafta falan daha sürerse GoW(340TL) alacağım bayağı ucuz şu an.
İmkanın varsa hemen almanı tavsiye ederim. Geçen hafta 329 Liraydı. Stoklu çalıştıkları için stok azaldıkça fiyatını arttırıyorlar. God of War (Turkey) kodları artık üretilmediği için son stoklar diyebilirim. Bu stokların bitmesi halinde muhtemelen 550-600 TL civarında global keylere kalacağız.

Tüm tr satıcılarına neredeyse Sony oyunlarının Türkiye keyi bittiği halde bu fiyattan satmaları ilginç olmuş. Mesela Etail bile artık tr keyi gelmeyeceğini söyleyeli neredeyse 6 ay olacak. Daha yüksek fiyattan satmak varken ki alan da olur ilginç bir strateji denemişler.
Daha önce siteden sony oyunları alan ve uzun zamandır bir sorun yaşamayan varsa onun cevap vermesi daha mantıklı olur.

Tüm tr satıcılarına neredeyse Sony oyunlarının Türkiye keyi bittiği halde bu fiyattan satmaları ilginç olmuş. Mesela Etail bile artık tr keyi gelmeyeceğini söyleyeli neredeyse 6 ay olacak. Daha yüksek fiyattan satmak varken ki alan da olur ilginç bir strateji denemişler.
Daha önce siteden sony oyunları alan ve uzun zamandır bir sorun yaşamayan varsa onun cevap vermesi daha mantıklı olur.
Returnal aldım ve daha bir sorun yaşamadım. Forumdan bir çok kişi daha almıştı.

Ocak ayında Spider Man Miles Morales ve Remastered aldım. Miles Morales fiyatı benim aldığım fiyattan daha düşmüş şuan.

Tüm TR satıcılarına neredeyse Sony oyunlarının Türkiye keyi bittiği halde bu fiyattan satmaları ilginç olmuş. Mesela eTail bile artık TR keyi gelmeyeceğini söyleyeli neredeyse 6 ay olacak. Daha yüksek fiyattan satmak varken ki alan da olur ilginç bir strateji denemişler.
Daha önce siteden Sony oyunları alan ve uzun zamandır bir sorun yaşamayan varsa onun cevap vermesi daha mantıklı olur.

eTail gibi yapsalardı gece zam gelecek diye satışını durdurup öğlen açarız deyip açmamak daha iyi olurdu TR oyuncuları için.

Yeni konular

Geri
Yukarı