Kabasakal'da The Quarry 149.9 TL

Bilinmeyen1

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Kendim satın aldım ve Steam key olarak teslim edildi. Yani bir sorun yaşamadım. Sizinde pek bir sorun yaşayacağınızı sanmam. Ama satıcı kabasakalonline olsun yani sitenin kendisi.
@yoshitsune
Ayrıca sitede bazı Online oyun paralarının fiyatları’da uyguna satılıyor. Ben kendim The Quarry Deluxe paketini satın aldım. Satın alımdan 15 saniye sonra falan Steam Key'i teslim ettiler.

Son düzenleme:
Steam dolara geçmeden kısa süre önce 104TL'ye içinde ana oyun ve DLC olan bir paket satın almıştım.Bu yüzden Quarry kodları doğru olabilir.Ama diğer oyunlarla ilgili bir bilgim yok.

Steam kütüphanemde The Quarry var, ücretsiz kütüphaneme eklemiştim ama hiç indirmedim, 46GB yer kaplıyor.
Sınırlı bir süre oynamak için mi acaba hiç bilmiyorum.

Kendim satın aldım ve Steam key olarak teslim edildi. Yani bir sorun yaşamadım. Sizinde pek bir sorun yaşayacağınızı sanmam. Ama satıcı kabasakalonline olsun yani sitenin kendisi.
@yoshitsune
Ayrıca sitede bazı Online oyun paralarının fiyatları'da uyguna satılıyor. Ben kendim The Quarry Deluxe paketini satın aldım. Satın alımdan 15 saniye sonra falan Steam Key'i teslim ettiler.

Ben satın alım yapmayacağım, siteyi ilk defa gördüğüm için sordum. Dediğiniz gibi güvenilir ise Part 1 ve Spider-Man için yeni konu açarsanız iyi olur. Daha fazla insan görür.

Steam kütüphanemde The Quarry var, ücretsiz kütüphaneme eklemiştim ama hiç indirmedim, 46GB yer kaplıyor.
Sınırlı bir süre oynamak için mi acaba hiç bilmiyorum.
Demo hocam. Belli bir süre sonra satın alım sayfasına yönlendiriyor.

Ben satın alım yapmayacağım, siteyi ilk defa gördüğüm için sordum. Dediğiniz gibi güvenilir ise Part 1 ve Spider-Man için yeni konu açarsanız iyi olur. Daha fazla insan görür.
Hocam bende siteye çok aşina değilim ama şimdilik güvenli gibi. 1-2 satın alım yaptım sorun yaşamadım. Biraz araştırmada yaptım hakkında, online oyun parası satın alımları yapanlar olmuş ve olumlu yorum yapmışlar.

Ben kıllandım vallahi, fiyatlar çok ucuz.

Returnal adlı oyunu satın aldım biraz önce ve Steam key olarak teslim ettiler. Doğrusu güvenimi kazanmayı başardılar. Biraz alırken kıllandım fakat hemen teslim edildi. Sitedeki fiyatı Epic'den bile çok ucuz.

Son düzenleme:
Returnal adlı oyunu satın aldım biraz önce ve Steam key olarak teslim ettiler. Doğrusu güvenimi kazanmayı başardılar. Biraz alırken kıllandım fakat hemen teslim edildi. Sitedeki fiyatı Epic'den bile çok ucuz.
Ondan dolayı işte kodları nasıl temin ettiler muamma, zararına satış herhalde.

Geri
Yukarı