Kabil Havalimanı'nda kaos!

Geçtiğimiz saatlerde havalimanının bir kısmının etrafı Taliban tarafından kuşatılmış, içeri girmeye çalışan sivillerin bir kısmına ateş açılmıştı. Dışarıda Taliban'ın ateşinden kaçıp içeri giren siviller, bu sefer de içeride ABD askerlerinin uyarı ateşlerine maruz kaldı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Havalimanı girişleri; dikenli teller, askeri hatlar ve sis ile çevrili vaziyette.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hamid Karzai Havalimanı şimdiye kadar hiç bu kadar kaotik olmamıştı.

Atatürk'e minnettar olmamız gerekirken düşman oluyoruz hala. Yazık cidden.
Atatürk 1.PNG

Ya... yaa... Atatürk'e atıp tutan beyinleri geri kalmış insan çok. Neymiş efendim hocalarını asmış 😂 sen o Atatürk'ün saç teline kurban ol it herif. O kadar büyük işler yapmıştı ki İngiliz kadınları yanlış bilgi vermek gibi olmasın galiba Churchill'e isyan etmişlerdi "Bir türk kadını kadar değerimiz yok." diye. Atatürk'e her zaman sarılmalıyız. Onun reformlarına, laikliğine, cumhuriyetine.

Eki Görüntüle 1142113
Ya... Yahu... Atatürk'e atıp tutan beyinleri geri kalmış insan çok. Neymiş efendim hocalarını asmış 😂 sen o Atatürk'ün saç teline kurban ol it herif. O kadar büyük işler yapmıştı ki İngiliz kadınları yanlış bilgi vermek gibi olmasın galiba Churchill'e isyan etmişlerdi "bir Türk kadını kadar değerimiz yok." diye. Atatürk'e her zaman sarılmalıyız. Onun reformlarına, laikliğine, cumhuriyetine.

Atatürk'ün tek hatası tarikatlara daha yumuşak davranmasıydı. Asıp geçseydi keşke.

Eki Görüntüle 1142113
Ya... yaa... Atatürk'e atıp tutan beyinleri geri kalmış insan çok. Neymiş efendim hocalarını asmış 😂 sen o Atatürk'ün saç teline kurban ol it herif. O kadar büyük işler yapmıştı ki İngiliz kadınları yanlış bilgi vermek gibi olmasın galiba Churchill'e isyan etmişlerdi "Bir türk kadını kadar değerimiz yok." diye. Atatürk'e her zaman sarılmalıyız. Onun reformlarına, laikliğine, cumhuriyetine.

Hocalarını iyi ki asmışız, keşke hepsini assaydık. Şuan bunlar gibi it sürüleriyle uğraşmıyorduk.

Geri
Yukarı