Kabil Havalimanında Patlama Yaşandı

377660

Kilopat
Makaleler
9
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
100'den fazla çocuk, kadın, sivil öldüğü ve 15'den fazla ABD askerinin öldüğü düşünülüyor.

Aşağıda videosu bulunmakta. Uygunsuz görüntüler içermektedir. Kan/vahşet görüntülerinden rahatsızlık duyuyorsanız lütfen izlemeyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Düşünsenize bunları ülkeye alıyoruz bir de.
Patlamayı onların yaptığını düşünmüyorum. Askerlerin gittiğini ve desteğin azaldığını düşünürsek bin türlü terörist grubu bulunuyor. Bazıları DEAŞ diyor, bazıları başka bir şey. Olay eninde sonunda çözülecektir. En çok bebeklere acıdım...

Patlamayı onların yaptığını düşünmüyorum. Askerlerin gittiğini ve desteğin azaldığını düşünürsek bin türlü terörist grubu bulunuyor. Bazıları DEAŞ diyor, bazıları başka bir şey. Olay eninde sonunda çözülecektir. En çok bebeklere acıdım...
Hocam yanlış anlaşılmasın ama ben en son böyle bir şeyi Outlast'ta görmüştüm :(

Hocam yanlış anlaşılmasın ama ben en son böyle bir şeyi Outlast'ta görmüştüm :(
Sanırım Taliban yapmış. ABD; Taliban'a savaş açacak galiba. Son açıklamalar da öyle diyordu. Tüm TV kanalları 12 ABD askerini esas alıyor. Kimse küçük, yetim çocukları ele almıyor. ABD yalakası olmuş hepsi.

Sanırım Taliban yapmış. ABD; Taliban'a savaş açacak galiba. Son açıklamalar da öyle diyordu. Tüm TV kanalları 12 ABD askerini esas alıyor. Kimse küçük, yetim çocukları ele almıyor. ABD yalakası olmuş hepsi.
ABD, 11 Eylül saldırısı sonrası Orta Doğu'da yaptığı pis işleri biliyoruz zaten. O askerlerin intikamını çok pis alırlar. Masum sivil çok kişinin canı yanacak.

Fark ettin mi abi ne kadar kan, vahşet, cehalet varsa analitik düşünce yapısını kaybedip dine veya herhangi bir şeye bağlı olanlarda oluyor. İslam devrimi dedikleri şey sonlarını getirdi. Yaşasın Atatürk! Yaşasın Laiklik! Yaşasın Cumhuriyet!

Her şey sivillere olmuyor mu zaten? 12 ABD askerini öldürmek için 500'e yakın sivil öldürdüler.
Oralar daha da fazla karışırsa olan yine sivilllere olur. :(

Gerçi şuan da pek farklı değil ya, neyse.
Fark ettin mi abi ne kadar kan, vahşet, cehalet varsa analitik düşünce yapısını kaybedip dine veya herhangi bir şeye bağlı olanlarda oluyor. İslam devrimi dedikleri şey sonlarını getirdi. Yaşasın Atatürk! Yaşasın Laiklik! Yaşasın Cumhuriyet!
Bir ülke bilime küserse sonu Türkiye gibi olur.

Geri
Yukarı