Kablo ile bağlanmama rağmen internet yok

ddarkbrother20

Hectopat
Bilgisayarımla kablolu modeme bağlanmama rağmen interneti görmüyor. Sarı ünlem çıkıyor. İnterneti ve bağlandığım kablomu değiştirdim nafile. Bilgisayarım bağlanmıyor. Lütfen yardımcı olun. Ne yapmam lazım? Kafayı yiyeceğim. Uzun sürerid bu şekilde durum.

Dosya Ekleri

• 20200320_191401.jpg
    20200320_191401.jpg
    2,4 MB · Görüntüleme: 48
Son düzenleyen: Moderatör:
DNS veya VPN kullanıyor musunuz?
Öncelikle Farklı bir ethernet kablosunda deneyiniz. Sorun hala çözülmediyse lan sürücülerini mümkünse kendi CD'sinden eski driverları da kullanmayı deneyebilirsiniz. Ayrıca Kullandığınız modemden de problem olabilir. Modemin mümkünse farklı bir lan portuna takın veya farklı bir modemle deneme yapmalısınız.

İnternet servis sağlayıcınızı arayın.

Aradım ama tüm cihazlarda alman gerekekn interneti alıyorum sadece PC'de alamıyorum. Yardımcı olamıyorlar o nedenle.

DNS veya VPN kullanıyor musunuz?
Öncelikle farklı bir ethernet kablosunda deneyiniz. Sorun hala çözülmediyse lan sürücülerini mümkünse kendi CD'sinden eski driverları da kullanmayı deneyebilirsiniz. Ayrıca kullandığınız modemden de problem olabilir. Modemin mümkünse farklı bir lan portuna takın veya farklı bir modemle deneme yapmalısınız.

Dediğin her şeyi öncesinde yaptım maalesef :(((

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı