Kablo İle Modem Köprüleme

M4rtK3disi

Hectopat
Daha fazla  
Artık doğru mu yazdım köprüleme mi oluyor bu bilmiyorum ama olayın şu olduğunu söyleyebilirim.

UyduNetin verdiği o rezalet modemin ayarlarını yaptığım halde hala sorunlara devam etmesi ve sonunda firmware sürümünü güncelleme kararı almam... Fakat şansızlık bu ki güncelleye basıyorum hata alıyorum işte internet bağlantınızda sorun var hatası var ya ondan yani çözemedim gitti. Neyse dedim bu sefer modemi değiştireyim bazı özel sebeplerden dolayı değiştiremedim.

Şimdi o TTNET'in verdiği taş gibi Zyxel modemi bu bizim modeme kabloyla bağlayarak ondan dizüstü bilgisayarıma kablosuz bağlantı yapmak istiyorum. Arkadaştan küçük bilgiler aldım işte gereken sadece bir tane bağlantı kablosuymuş eyw dedik gittim adaptörü taktım. Bağlantı kablosunu bir ucunu bizim modeme diğer ucunu Zyxel'e taktım neyse arayüze falan giriyor bağlanıyor ama ''internet erişimi yok sınırlı erişim '' hataları alıyorum bu sefer ama arayüze giriyor yani orada sıkıntı yok. Olay bu yardım edecek arkadaşlara teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı