Kablo net iyi mi?

Mertsfgh

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben şu anda TTNET kullanıyorum ve 25 Mbps hız alıyorum ancak indirme hızım doğal olarak 2MB bulunduğum binada 1 kişi kablo nete geçti ve adamlar gelip binanın giriş katına kutusunu kurdular ve bir tane poster bırakmışlar bu posterde 100 Mbps sınırsız akıllı internet ayda 95 TL yazıyor ve bizim kullandığımız internetin taahhütü yarın bitecek size şunu sormak istiyorum kablo net iyi midir? 100 Mbps internet hızı ile kaç mb/s indirme hızı alırım ve bu 100 Mbps hızı sonuna kadar alabilir miyim? Şimdiden cevap verenlere çok teşekkür ederim. Birazcık hızlı cevap verebilirseniz çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
12.80 MB indirme olur maksimum. Genel olarak 11 civarında olur eğer 100 Mbps hız modeme kadar ulaşıyorsa.

Kablonet müşteri hizmetlerini arayın bilgi alın. Alabileceğiniz maksimum değeri söylerler.
İnternet altyapısı, Port ve hızı sorgulama, Fiber Nerede 2020 üzerinden adres bilgilerinizi girerek bakabilirsiniz. Ancak az önce dediğim gibi en doğru bilgiyi müşteri hizmetleri verecektir.

Kablonet kullanıyorum, tavsiye ederim. Test ettiğimde çıkan değerler bunlar.

İndirme hızına gelecek olursak, 10-12 Mb/s arasında indiriyorsunuz.

Zn1Pkz.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı