Kablolu bağlantıda download daha düşük

Holymoly

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

TurkNet 75/8 paketini kullanıyorum. Bu son 1 haftadır istediğim değerleri alamıyorum. Onu geçelim, anlamadığım şekilde telefondan test yaptığım zaman download değerim daha iyi çıkıyor. PC'ye yeni format attım. Herhangi bir virüs yok. Windows'um da güncel. Sorun ne olabilir sizce?

Dosya Ekleri

• PC TEST.png
    PC TEST.png
    38,3 KB · Görüntüleme: 46
  • mobil.jpg
    mobil.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 40
Merhaba,

TurkNet 75/8 paketini kullanıyorum. Bu son 1 haftadır istediğim değerleri alamıyorum. Onu geçelim, anlamadığım şekilde telefondan test yaptığım zaman download değerim daha iyi çıkıyor. PC'ye yeni format attım. Herhangi bir virüs yok. Windows'um da güncel. Sorun ne olabilir sizce?
Hocam aslında alakası yok. Birisi veriyi Cache'liyor. Diğeri ise aynen bırakıyor.

Npert testi yapın. Test başladıktan sonra Download aşamasının %80'indeki hızları karşılaştırın.

Aygıt yöneticisinden, Ethernet driverınızın bulun, sürücü ayrıntılarından driverı bulduktan sonra.
Çalıştar ile o yere gidin (mesela benim Ethernet driverım System32 DRIVERS yerinde ve çalıştıra DRIVERS yazınca o klasöre gittim ve o driverı Shift+delete yaparak kaldırdım)
-Sonrada AMD ise Realtek. Intel ise direk Intel Ethernet driverı olur ama yine de siz adına bakın.
Ona göre e güncel driveri indirin.
11.png
Yada anakartınız biliyorsan, Gidip onun sitesindende indirebilirsin dirverı
Mesela bende asrock a320m hdv r40 var.
Driverı kendi sitesinde var;
Screenshot_1.png

Not: Ehernet driverını kaldırmak için, önce ethernetine sağ tıklayarak, cihazı kaldır demen lazım.
Sonra driverı kaldırabilirsin.

Geri
Yukarı