KabloNet 100 Fiber'e geçilmeli mi?

tuggrul

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
Merhabalar, TurkNet kullanıyorum aktif olarak. Binaya yakın zamanda Kablonet kutusu geldi. (100 - Fiber deniyor) Fakat hem taahhütlü hem de fiyatları pahalı geldi bana. TurkNet'e de destek bileti oluşturulmuyor hata veriyor. Belki deneyen olmuştur diye buradan sormak istedim.

TurkNet veya başka bir servisteyken KabloNet'in 100 Fiber'ini kullanabiliyor muyuz? (Bir de şöyle bir durum var, Kablonet geldikten sonra altyapı sorgulamalarında adresim sorunsuz gözükürken artık gözükmemeye başladı. Altyapı yok yazıyor her sistemde. Ama internetim var tabii.)

Anladım, çok teşekkür ederim hocam. Peki sizce geçmeli miyim arada 100 lira fark var değer mi bu kalite için?
Kendi altyapısı ise geçebilirsiniz. Değilse tavsiye etmiyorum. Verilen modemleri de karşılaştırın. Dezavantajlarından birisi kablonetin modem. Wifi olarak hız ve çekimde dengesizdir. Kabloluda pek sorun olmaz. Binaya gelen sinyalde ve kutuda sorun yoksa geçilebilir. Arıza müdahale süreleri diğer firmalara göre kısadır. Bu da avantajı diyebilirim.

Kendi altyapısı ise geçebilirsiniz. Değilse tavsiye etmiyorum. Verilen modemleri de karşılaştırın. Dezavantajlarından birisi kablonetin modem. Wifi olarak hız ve çekimde dengesizdir. Kabloluda pek sorun olmaz. Binaya gelen sinyalde ve kutuda sorun yoksa geçilebilir. Arıza müdahale süreleri diğer firmalara göre kısadır. Bu da avantajı diyebilirim.
Teşekkür ederim hocam. Altyapı onların evet. 100 lira için değermiş.

Geri
Yukarı