Kablonet 100Mbps internette yavaşlama

nefersefa

Hectopat
Selamlar, 2 yıldır Kablonet kullanıyoruz. Bizim evin alt katında da kullanıcı var ve aynı paket. Biz 4 ay önce bağlattık ve ben bir süre PC oynayamadım. Şimdi ise baktığımda tam internet kullanılan zamanlarda (19.00-24.00) 25 Mbps'ye düşüyor. Daha yeni kullanmaya başladığım için mi böyle oldu. Oynadıkça düzelir mi? :D

Paket: Kablonet 100 Mbps akıllı sınırsız internet.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, 2 yıldır Kablonet kullanıyoruz. Bizim evin alt katında da kullanıcı var ve aynı paket. Biz 4 ay önce bağlattık ve ben bir süre PC oynayamadım. Şimdi ise baktığımda tam internet kullanılan zamanlarda (19.00-24.00) 25 Mbps'ye düşüyor. Daha yeni kullanmaya başladığım için mi böyle oldu. Oynadıkça düzelir mi? :D

Normal, aynı paketi kullanıyorum ve paket detaylarında bu yazıyor.

Paketinizin özelliği gereği olması gereken durum bu zaten.

Akıllı sınırsız tarifelerde akşamları hızının 4/1 oranına kadar düşer. Sürekli aynı hız istiyorsan aylık kullanımın 200 GB civarı ise duran kotalı alabilirsin. Gece gündüz aynı hızdan kotan durana kadar kullanabilirsin. Kampanya detaylarından ücretlendirme kısmında detaylara ulaşabilirsin. Kablonet - Türksat Fiber Kablonet Web Sitesi | 0850 888 0 333 mesela yüz güldüren kampanyasında 100 akıllı sınırsız tarifesi ile 50 Mbit 250 gb duran kotalı aynı fiyat. Artık diğer detayları sen incele.

Geri
Yukarı