Kablonet 500 Mbps FTTH verebilir mi?

Evet altyapınız FTTB olduğu için 100 üzeri hızlar şu an için alamıyorsunuz. Eğer bunun yanında FTTH de varsa alabilirsiniz. Bazı binalarda görüyorum birçok altyapı var. Birkaç farklı firmanın altyapısına sahip binalar da var. Ama siz sadece FTTB olduğundan eminseniz dediğim gibi 100 üzeri hız alamazsınız.

Çok teşekkürler size ve Majdev'e o zaman hiç denemeye gerek yok sizce en iyi ISS şu an ne fiyat bantları aşağı yukarı benzer diye biliyorum.

Çok teşekkürler size ve Majdev'e o zaman hiç denemeye gerek yok sizce en iyi ISS şu an ne fiyat bantları aşağı yukarı benzer diye biliyorum.
Merhaba bende comnet kullanıyorum. Apartmanda FTTB sistem mevcut. telekom ekipleri FTTH sisteme çevirdi ancak comnet herhangi bir nakil işlemi yapmıyor. Nasıl geçebilirim gpon sisteme FTTB den.

Dejuf hocam bende Zxhn H298a v1.0 model 5G modem var TT ile gelmişti bundan memnun değilim aşağıdakı modemleri biliyorsanız hangi modellerde 5G bulunuyor ve bu modemden daha iyidir ben tam anlayamadım modem kısmını.

Hocam attığınız linkleri inceledim. PDF dosyalarında yazanlara göre sadece "Zyxel VMG3912-B10K" isimli cihazda 5 GHz bandı bulunuyor. Hiçbirini kullanmadığım için hangisinin daha iyi olduğunu ben de bilmiyorum açıkçası. Bende de ZXHN H298A var, ben memnunum bu cihazdan. O yüzden yeni bir cihaz alma ihtiyacı hissetmedim.

Geri
Yukarı