Kablonet, aşırı ping dalgalanması

SARS-CoV-2

Hectopat
Kablonet kullanıyorum ve 1 aydan uzun süredir ciddi ping dalgalanması yaşıyorum. Online oyun oynayamaz oldum. Örneğin CS:GO'da 65 olan pingim bir anda 350'lere falan çıkıyor, yavaş yavaş düşüyor. Bazen de takılı kalıyor oyun donuyor falan. Sinir bozucu bir durum yani. Online her oyunda oluyor. Ya oyun oynanmayacak kadar sıkıntılı oluyor ya da sunucudan atıyor. Bursa'da yaşıyorum, İstanbul'a bağlandığımda latency 23.4, jitter 10.8 şu an. Sorunum jitter mı?

Evet başka biri bağlanmıyor bende de. Ciddi sıkıntı ya, stres atalım diye oyuna giriyoruz stres olup çıkıyoruz.
İlginç bende KabloNet kullanıyorum ama böyle bir şey yaşamıyorum. Hem de Laptoptan arka odadan Wİ-Fİ ile (5 Ghz değil 2.4 Ghz) Valorant'ta 15-30 ping arası takılıyor. (Yer İzmir)

İlginç bende KabloNet kullanıyorum ama böyle bir şey yaşamıyorum. Hem de Laptoptan arka odadan Wİ-Fİ ile (5 Ghz değil 2.4 Ghz) Valorant'ta 15-30 ping arası takılıyor. (Yer İzmir)
Şurdan ping ve jitter değerlerine bakabilir misiniz?
Bu arada şu an latency 66, jitter 128 ms çıktı. Şaka gibi...
Rank ne bu arada :D.
Bana diyorsanız Silver 2 sanırım. Çok uzun süredir rekabetçi oynamıyorum.

Kablolu ve kablosuz test ettim.(2,4 ve 5Ghz) Ortalama ping 25-30 ms arası jitter ise 2-12 ms arası gidip geliyor. @SARS-CoV-2

Bu da etiket gitmezse diye.

Sorun genel mi? Bende 2 gündür deli oluyorum ama Ethernet kablosunu söküp takınca düzeliyor diye genel bir sorun yok diye düşünmüştüm nerede oturuyorsunuz?

Geri
Yukarı