Kablonet bazı sitelere erişim sağlayamıyor

Frisky

Centipat
Daha fazla  
Google Drive'da bana gereken birkaç dosya vardı fakat sitesine giremiyorum. Bu siteye ulaşılamıyor yazıyor. Aynısı Facebook'ta da var. Oraya girmeye çalıştığımda ise ya "Bu site güvenli bağlantı sınamıyor." ya da "Bu siteye ulaşılamıyor." hatası veriyor. Modem arayüzünden baktım site yasaklaması da yok. Modemin arayüzünden fabrika ayarlarına döndürdüm gene giremiyorum. Çözümü var mıdır?

O zaman Kablonet ile görüşün.
Son olarak telefonunuzda internet var ise onun interneti üzerinden bilgisayara internet verip aynı sayfaları açmayı deneyin.
Eğer açarsa Kablonet'te sorun var.
Hocam bilgisayarın wi-fi desteği yok ne yazık ki, kendisi masaüstü. Evet mobil veri ile girilebiliyor. Telefondan girdim.

Wi-Fi olmasına gerek yok.
USB ile bilgisayara telefonu bağlayın.
USB paylaşımı yapın.
Önemli olan siteleri bilgisayarda açabiliyor mu bunu öğrenmen.
Açamadım hocam.
DNS adresinizi CloudFlare yaparak girmeyi de deneyebilir misiniz? 1.1.1.1 1.0.0.1
Şimdi dediğinizi deniyorum hocam.
DNS adresinizi CloudFlare yaparak girmeyi de deneyebilir misiniz? 1.1.1.1 1.0.0.1
O da olmadı hocam.

Son düzenleme:
Açamadım hocam.

Bu şekilde telefonu bağlayarak açamadıysanız bilgisayarınızda sorun var gibi.
Videodaki yöntemi deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu şekilde telefonu bağlayarak açamadıysanız bilgisayarınızda sorun var gibi.
Videodaki yöntemi deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bunu denemiştim ancak dosyayı kaydetmeme izin vermiyor. Hiçbir şekilde kaydedemiyorum. Zaten hosts dosyası arkadaşın gösterdiği gibi. Aynı yani.

Geri
Yukarı