Kablonet DOCSIS 3.0 modem önerisi

Kn_Bay

Hectopat
Makaleler
1
İyi günler.
Kablonet'in bana verdiği Netmaster modemden hiç memnun değilim. Kendim baktım da pek bir seçenek göremedim. 500-600TL'yi çok geçmezse iyi olur. Şimdiden cevap veren herkese çok teşekkürler.

İyi günler.
Kablonet'in bana verdiği Netmaster modemden hiç memnun değilim. Kendim baktım da pek bir seçenek göremedim. 500-600TL'yi çok geçmezse iyi olur. Şimdiden cevap veren herkese çok teşekkürler.
O modemin alternatifi bulamazsın sadece kablonet satıyor docsis 3.0 modemleri sana önerim o cihazın yanına bir router alman.
Openwrt destekliyor:TP-Link Archer C7 1750Mbps Kablosuz Dual Band Gigabit Router
Openwrt desteklemiyor ama destek gelicek cihaz çok yeni olduğu için daha çıkmadı ve donanım olarak tp link routerdan çok daha iyi:US $65.08 20% OFF|Yeni Xiaomi Redmi yönlendirici AX6 WiFi 6 6 çekirdekli 512M bellek örgü ev IoT 6 sinyal amplifikatör 2.4G 5GHz her iki 2 çift bant OFDMA|Kablosuz Yönlendiriciler| - AliExpress
Bu cihazda 4x4 mimo olarak 160 MHz desteği mevcut ama openwrt gelip gelmeyeceği belli değil:US $37.94 25% OFF|Küresel sürüm isteğe bağlı orijinal Huawei yönlendirici AX3 WiFi 6 + 3000Mbps kablosuz yönlendirici Huawei WiFi AX3 Pro|Modem-Router Kombinasyonları| - AliExpress

Yurtdışından almadan değişik modem bulma şansınız yok. Kablonet sağlıyor modemleri. Onun yerine TP-Link'in kaliteli bir router'ını alıp bağlayabilirsiniz.

İyi günler.

Sorun nedir ben kullanıyorum kiralama şeklinde ve çok kaliteli iyi bir modem eğer kiralıyor iseniz değişim isteyin.
Evim büyük her yerde çekiyor sıkıntısız sadece 2 diş çektiğinde yavaş giriyorsun o kadar evim büyük yani genel olarak 3 VE4 oluyor yani çekim gücü de iyi sorun verdiği hız mı?

Geri
Yukarı