Kablonet elektrik kesintisi sonrası internet gidip geliyor

İnternet gidip geliyor derken modem sürekli kapanıp açılıyor mu?

Modemde donanımsal bir sıkıntı oluşmuş olabilir.Bunun olmaması için genelde kesintisiz güç kaynaklarıyla kullanılıyor.

Ne yapabileceğimi sormadım. Sorun ne olabilir diye sordum. Lütfen yazmak için yazmayın.
Sorunun ne olabileceğini öğrenebileceğiniz bir yol sundum. Sonuçta siz anlayamazsınız sorunu değil mi? Anlayamadığınız için buraya yazmışsınız. Hattın gerçekten kesintiye uğrayıp uğramadığını kontrol edecek cihazınız sisteminiz var mı? İnternet sadece kablodan mı kopuyor yoksa aynı anda wireless cihazlar da kesiliyor mu? Komşularınızda aynı sorun var mı? Başka modemle denediniz mi? Elektriksel olabilir, sokaktaki internet kutusundan olabilir, binanın hattından olabilir, kablonet bakım yapıyor olabilir, internet sağlayıcısı interneti aldığı yer ile sorun yaşıyor olabilir, modemin elektrik devreleri zarar görmüş olabilir...

Sorunun ne olabileceğini öğrenebileceğiniz bir yol sundum. Sonuçta siz anlayamazsınız sorunu değil mi? Anlayamadığınız için buraya yazmışsınız. Hattın gerçekten kesintiye uğrayıp uğramadığını kontrol edecek cihazınız sisteminiz var mı? İnternet sadece kablodan mı kopuyor yoksa aynı anda Wireless cihazlar da kesiliyor mu? Komşularınızda aynı sorun var mı? Başka modemle denediniz mi? Elektriksel olabilir, sokaktaki internet kutusundan olabilir, binanın hattından olabilir, Kablonet bakım yapıyor olabilir, internet sağlayıcısı interneti aldığı yer ile sorun yaşıyor olabilir, modemin elektrik devreleri zarar görmüş olabilir...

Sorunları öğrenmem için belirttiğin yöntem çok iyi bir yöntemmiş. Teşekkür ediyorum.

Problemi çözdüm konu kilitlenebilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı