Kablonet ev interneti alınır mı?

Hakan.1

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, Kablonet'in ev interneti kullananlar varsa bilgi verebilir misiniz? Bağlantısı nasıl, kopukluk oluyor mu? Söyledikleri hızı verebiliyor mu? Akıllı Sınırsız nasıl, akşam 7 ile 12 arası hız düşümü oluyor mu diğer saatler normal hızında?

Arkadaşlar merhaba, Kablonet'in ev interneti kullananlar varsa bilgi verebilir misiniz? Bağlantısı nasıl, kopukluk oluyor mu? Söyledikleri hızı verebiliyor mu? Akıllı Sınırsız nasıl, akşam 7 ile 12 arası hız düşümü oluyor mu diğer saatler normal hızında?
Altyapı yeni geldiyse büyük ihtimalle belirttiği hızı verir. Ben de kullanıyorum hiçbir zaman kesinti ani hız düşmesi gibi şeyler olmadı. Eğer altyapı varsa Vodafone da öneririm hem onun fiyatı daha uygun.
25 Mbps hızlı mı kullandınız mı?
Ben kullandım genelde 24-25 Mbps civarında dolaşıyor.

Altyapı yeni geldiyse büyük ihtimalle belirttiği hızı verir. Ben de kullanıyorum hiçbir zaman kesinti ani hız düşmesi gibi şeyler olmadı. Eğer altyapı varsa Vodafone'da öneririm hem onun fiyatı daha uygun.

Malesef vodofone altyapısı yok. Hangi tarifeyi kullanıyorsunuz?
Altyapı yeni geldiyse büyük ihtimalle belirttiği hızı verir. Ben de kullanıyorum hiçbir zaman kesinti ani hız düşmesi gibi şeyler olmadı. Eğer altyapı varsa Vodafone'da öneririm hem onun fiyatı daha uygun.

Ben kullandım genelde 24-25 Mbps civarında dolaşıyor.

7 ıle 24 arası 25 Mbps diğer saatler 100 Mbps tarifesi var ondan düşünüyorum ben.

Kullandığım paketi ve hız testini fotoğrafla paylaştım. Modem olayını dert etme eskiden çok sıkıntı yaşıyorduk ama şimdi aylık kira karşılığında modemini kendileri veriyor. Ben kiralık olarak kullanıyorum ve modemden çok memnunum.

Screenshot_20200321-141803.png

Screenshot_20200321-135105.png

Malesef vodofone altyapısı yok. Hangi tarifeyi kullanıyorsunuz?

7 ıle 24 arası 25 Mbps diğer saatler 100 Mbps tarifesi var ondan düşünüyorum ben.
Ben önceden 25 Mbps fiber kullanıyordum. Ancak yakın zamanda 16 Mbps fibere geçtim taahhüt bitince ise Vodafone düşünüyorum. Artık fiyatlar pahalı geliyor.

Geri
Yukarı