Kablonet fiber için modem önerisi

Kablonet fiber derken? Kablonet Fiber altyapısı değildir muhtemelen, elinizdeki cihazın markası Netmaster ya da Ubee mi?

Ben de altyapınızın hangisi olduğunu soruyorum. Kablonet DOCSIS altyapısını da fiber diye kandırarak pazarladığı için malesef fiber demeniz hiçbir şey ifade etmiyor. Şu anki kullandığınız modemin markası nedir?

Ben de altyapınızın hangisi olduğunu soruyorum. Kablonet DOCSIS altyapısını da fiber diye kandırarak pazarladığı için maalesef fiber demeniz hiçbir şey ifade etmiyor. Şu anki kullandığınız modemin markası nedir?

Modem kullanmıyoruz biz kampanya aldık ama modem stoğu olmadığı için gelemiyor eğer Kablonet fibere uygun bir modem alırsanız gelip kuracaklar bende bir modem arıyorum.

Tamam şimdi anlaşıldı. Bu şekilde anlatsaydınız keşke.

Letgo ya da Sahibinden üzerinden ikinci el Netmaster modemler olur. Bunlara bakın, buradan alabilirsiniz. Ama alırken CM MAC adresini kontrol ettirmeyi unutmayın. Eski sahibinin üzerinde borç varsa modemi kullanamazsınız.

Kablonet'in modemlerinin kablosuz ağı berbattır. Üzerine istediğiniz bir Router ya da Access Point alarak bu sorunu çözebilirsiniz.

Ben de altyapınızın hangisi olduğunu soruyorum. Kablonet DOCSIS altyapısını da fiber diye kandırarak pazarladığı için malesef fiber demeniz hiçbir şey ifade etmiyor. Şu anki kullandığınız modemin markası nedir?
Kablonetin sunduğu fiber değil mi? Fiberden performans farkı var mıdır? Sınırsız 100'lük paketi alacağım. Benim için öncelikli olarak kablolu bağlantının kalitesidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı