Kablonet için modem önerisi

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Yakın zamanda Kablonet'e geçeceğim. 24 ay kalma sözüne 85 TL, bir de 6TL modem ücreti olduğu söylendi. Ben de 6 TL 24 ay ödemek istemediğim için bir modem almaya karar verdim ama modemimin Kablonet'e uyumlu olması gerektiği söylendi. İnternette biraz araştırma yaptıktan sonra bu iki modemi bulabildim fakat Kablonet'e uyumlu mudur, bilmiyorum. Daha önce kullanmadığım için en fazla 350 TL bütçem var. Sizce bu iki modem nasıl, alınır mı? Modem almak istememin sebebi de kendi modemlerinin kablo ile bağlandığında iyi fakat iş kablosuza geldiğinde çok kötü olduklarını biliyorum. Yeni önerilere ve fikirlere açığım önerilerinizi bekliyorum.
ASUS DSL-N16 Ebeveyn Kontrol Fiyatı (hepsiburada.com)
Keenetic Omni DSL N300 2x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier USB Fiyatı (hepsiburada.com)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablonet önermem. Ben kullanıyorum hızlar normal ama paket kaybı oluyor Valorant'ta. Ve eğer 5 GHz destekli bir modem alacaksan mutlaka bilgisayarında 5 GHz desteklesin, haberin olsun.

Yakın zamanda Kablonet geçeceğim. 24 kalma sözüne 85 TL bir de 6TL modem ücreti olduğu söylendi bende 6 TL 24 ay ödemek istemediğim için bir modem almaya karar verdim ama modemimin Kablonet'e uyumlu olması gerektiği söylendi. İnternette biraz araştırma yaptıktan sonra bu iki modemi bulabildim fakat koblonete uyumlu mudur bilmiyorum. Daha önce kullanmadığım için en fazla 350 TL bütçem var. Sizce bu iki modem nasıl alınır mı? Modem almak istememin sebebi de kendi modemlerinin kablo ile bağlandığında iyi fakat iş kablosuza geldiğinde çok kötü olduklarını biliyorum. Yeni önerilere ve fikirlere açığım önerilerinizi bekliyorum.
ASUS DSL-N16 Ebeveyn Kontrol Fiyatı (hepsiburada.com)
Keenetic Omni DSL N300 2x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier USB Fiyatı (hepsiburada.com)
Bu iki modemi kablonet ile kullanamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı