Kablonet için modem önerisi

MBGtrFORCE

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Tuf A15 FA507NU AMD Ryzen™ 7 7735HS, NVIDIA® GeForce RTX™ 4050, 16 GB DDR5-4800 MHz Ram
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Şu an evimde Kablonet kullanıyorum ve Thomson twg 870 modem var evde. Modemi onlardan satın aldık. Ama cumartesi günü bizi aradılar ve modemi değiştirmek için geldiklerini söylediler ama biz evde olmadığımız için pazartesi gelecekler. Bildiğim kadarıyla genelde Netmaster marka modemleri kullanıyorlar ve onlardan çok memnun değiller imiş. Sizce adamlar hangi modemlerle geldiklerinde değişimi kabul edeyim ya da böyle bir değişim yapma hakları var mı?

Merhabalar. Şu an evimde Kablonet kullanıyorum ve Thomson twg 870 modem var evde. Modemi onlardan satın aldık. Ama cumartesi günü bizi aradılar ve modemi değiştirmek için geldiklerini söylediler ama biz evde olmadığımız için pazartesi gelecekler. Bildiğim kadarıyla genelde Netmaster marka modemleri kullanıyorlar ve onlardan çok memnun değiller imiş. Sizce adamlar hangi modemlerle geldiklerinde değişimi kabul edeyim ya da böyle bir değişim yapma hakları var mı?
Bu modemi Türksat satmıyor. Bayi satmış olabilir. Şu anda elindeki Thomson modem sorunsuz çalışıyorsa getirdikleri modemi almak zorunda değilsin. Elinde olan modemin MAC adresini sisteme senin adına kaydetmediler mi? Diğer türlü kullanamazsın zaten. Cihazı onlar verince faturan 6₺ daha da artar.

Thomson'i cok bilmiyorum ama kiytirik NetMASTER modemlerden daha iyi olabilir. Kabul etmeyin derim. Ayrica nasil bir anda gelip degistirecegiz demisler, hat sahibi istemis olmasin?

Thomson'i cok bilmiyorum ama kiytirik Netmaster modemlerden daha iyi olabilir. Kabul etmeyin derim. Ayrica nasıl bir anda gelip degistirecegiz demisler, hat sahibi istemis olmasin?

Bu modemi Türksat satmıyor. Bayi satmış olabilir. Şu anda elindeki thomson modem sorunsuz çalışıyorsa getirdikleri modemi almak zorunda değilsin. Elinde olan modemin Mac adresini sisteme senin adına kaydetmediler mi? Diğer türlü kullanamazsın zaten. Cihazı onlar verince faturan 6₺ daha da artar.

Geldiklerinde sebep olarak modemden verim alamadığınız için değiştirmeye geldik dediler. Ben de ben zaten 100 Mbps internetim bana 96 Mbps olarak geliyor dediğim için modemde birkaç ayar yapıp gittiler.

Hocam bu modemden memnun musun ona göre bende alacagim ama kararsız kaldım modem seçimi için.

Hocam bu modemden memnun musun ona göre bende alacagim ama kararsız kaldım modem seçimi için.

Modem güzel ama evinizde 5 GHz'ye uygun olmayan bir cihaz varsa tercih etmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı