Kablonet ile uygulamalara girilemiyor

Furkan scofield

Hectopat
Türksat kullanıyorum Steam, Discord yahut Zoom'a girmiyor. Bazen giriyor, bazen girmiyor. Kısacası o girmediği zamanlar laptopla denedim Ethernetsiz, onda girdi ama PC'de girmedi. PC'de Ethernet'le bağlıyım. Gercekten bunun sorunu nedir bilen varsa söylesin. Gercekten sıktı bu durum. Bilgisayar daha yeni.
Denetim masasından Ethernet'e bakıyorum, 0'da 0 yazıyor girmediği zamanlar. @Recep Baltaş @Ali Güngör

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-10-12 at 00.54.15.jpeg
    WhatsApp Image 2020-10-12 at 00.54.15.jpeg
    100,5 KB · Görüntüleme: 26
donanım haberi bulamadım ama şikayet varda dolu böyle mesajlar ne zaman çözerler bunu ya ama teledonda felan sıkıntı olmuyor o nasıl iş
Önceki mesajlarımda bahsettiğim gibi çoğu kişi farkında bile değil. Örneğin son haftalarda her perşembe günü başlayıp pazartesiye kadar ara sıra devam ediyor. Leş gibi hizmet veriyorlar 4 senedir kullanıyorum korona'dan beri berbattı. Şimdi ise rezalet ötesi akşam eve gelip bi oyun oynayamıyoruz.

Önceki mesajlarımda bahsettiğim gibi çoğu kişi farkında bile değil. Örneğin son haftalarda her perşembe günü başlayıp pazartesiye kadar ara sıra devam ediyor. Leş gibi hizmet veriyorlar 4 senedir kullanıyorum korona'dan beri berbattı. Şimdi ise rezalet ötesi akşam eve gelip bi oyun oynayamıyoruz.
ne yapıcaz hocam ya benimde derslerim var

Geri
Yukarı