Kablonet interneti yavaşladı

Jextra

Decapat
Daha fazla  
Kablonet 100 güldüren tarifesini kullanıyorum. Saat 19:00-00:00 arasında 25 Mbps olması gerekirken 10 oluyor. Sabahları 80, öğleleri de 35 falan oluyor. Modemi kapatıp açmalı mıyım? Yoksa servis mi çağırmalıyım? Ne yapmalıyım?

Kablonet 100 güldüren tarifesini kullanıyorum. Saat 19:00-00:00 arasında 25 Mbps olması gerekirken 10 oluyor. Sabahları 80, öğleleri de 35 falan oluyor. Modemi kapatıp açmalı mıyım? Yoksa servis mi çağırmalıyım? Ne yapmalıyım?
Bizde kablonet kullanıyoruz hiç tavsiye etmem. Bizim sözleşmede 25 Mbps internet yaziyo ama her test yaptığımda 10 çıkıyor bazenler 1e kadar düştüğü bile oluyo bu aralarda internet hiç olmuyo müşteri hizmetlerini ariyoz 2 biseyler yspiyo duzeliyo 2 gün sonra tekrar aynısı. Müşteri hizmetlerini aramayı deneyin derim

Bizde kablonet kullanıyoruz hiç tavsiye etmem. Bizim sözleşmede 25 Mbps internet yaziyo ama her test yaptığımda 10 çıkıyor bazenler 1e kadar düştüğü bile oluyo bu aralarda internet hiç olmuyo müşteri hizmetlerini ariyoz 2 biseyler yspiyo duzeliyo 2 gün sonra tekrar aynısı. Müşteri hizmetlerini aramayı deneyin derim
Modemi kapatsam gece boyu düzelme şansı var mıdır?

Yıllardır Kablonet kullandım taahhütü iptal ettirin modemi atın çöpe yarar gelmez. Kullandığım internet 25mbps olmasına rağmen sabit 8 alıyordum ne ping düşüyor ne oyun oynanıyor servis çağrıyorsun bakıp tabletten iki dokunur gibi yapıp gidiyor. Superonline'a geçiş yaptım genellikle lol oynuyorum EUNE sunucusunda bile 30-50ms veriyor. Diğer sunucuları denemedim EUNE bana konum olarak daha yakın kalıyor ve orada oynuyorum. altyapı varsa Superonline tavsiyemdir.

Yıllardır Kablonet kullandım taahhüdü iptal ettirin modemi atın çöpe yarar gelmez. Kullandığım internet 25Mbps olmasına rağmen sabit 8 alıyordum ne ping düşüyor ne oyun oynanıyor servis çağrıyorsun bakıp tabletten iki dokunur gibi yapıp gidiyor. Superonline'a geçiş yaptım genellikle LoL oynuyorum EUNE sunucusunda bile 30-50ms veriyor. Diğer sunucuları denemedim EUNE bana konum olarak daha yakın kalıyor ve orada oynuyorum. Altyapı varsa Superonline tavsiyemdir.

Kablonet altyapısından Superonline alınabiliyor diye biliyorum yanlış bilmiyorsam.

Kablonet altyapısından Superonline alınabiliyor diye biliyorum yanlış bilmiyorsam.
Öyle bir şey duymuştum sanırsam. Kablonet her zaman internetin yarısını verme alışkanlığına sahip bir firma hocam. Müşteri Hizmetler desen yok 2022 yılında internetsiz kalıyorum Türkiye'nin tek yaşanılabilir şehrinde medeniyetin beşiğinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı