Kablonet iyi midir?

clouddd

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, bizim apartmana Kablonet altyapısı yapılmış. Ben de onların bizim apartmana asılan kağıdı aldım ve eve getirdim ve bana çok cazip geldi. 89 TL'ye 50Mbps internet, 95 TL'ye ise 100Mbps internet yazıyordu ama emin olamadım. Acaba bize yazdığı değerleri verebilecek mi? Kopma gibi sıkıntılar olacak mı? Eylül gibi taahhüdümüz bitiyor ve son günlerde de kopma sıkıntıları yaşıyorum. Bir şey daha sormak istiyorum, acaba Kablonet'te kota kaldırıldı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
YüzGüldüren kullanıyorum çok uzun zamandır. 95TL sanırım güncel müşretiler için. Ben 76TL ödüyorum ve bence ötesi yok. 00:00/19:00 arası 19 saat boyunca 100Mbps - 19:00/00:00 arası 5 saat boyunca 25Mbps hız veriyor, upload sabit 5 ve değişmiyor. Altyapısında Kablonet olanın bence çok düşünmesine gerek yok. Ben mesela Kablonet altyapısı olmayan yere taşınmam bile o kadar büyük konuşuyorum (şu an için).

NOT: 10 yıldan uzun süredir Kablonet kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı