Kablonet mi Türk Telekom mu?

Uydunet varken gerçekten Türknet denen, müşteri hizmetleri beş para etmez, sorun çıksa sorununa çözüm bulamayacağı bir firmayı mı kullansın ?
Evet. Müşteri hizmetleri gayet yeterli, kablonet fiyatlarına göre arada dağlar kadar fark olan bir firmayı kullansın.

Kablonet tercih edebilirsiniz.Şuanda 50mbps 150 gb tarifesindeyim ve gayette memnunum.Dün müşteri hizmetleri ile görüştüm ve taahhütüm bittiğinde Gerçek Sınırsız kampanyası 25 mbps akn-kota yok 80 TL anlaşmaya vardık.Kısaca kaliteli hizmet veriyorlar.

Öğrenci evimde kablonet kullanıyorum. 50 mbps akıllı sınırsız yani 19:00-24:00 arasında 20 mbps düşecek diye satılıyor ama hiç 20 ye düşmedi hep 24 e düşüyor sağolsunlar. Ayrıca direkt fiber teknolojisi kadar hızlı ping süreleri ülkemiz için gayet makul (malesef..) Ayrıca her zaman en az 48 mbps alıyorum. hiç azalma olmuyor. Virüs döneminde aile evine taahütsüz olması açısından TÜRKNET bağlattım. Aslına bakarsanız fiyat ve taahütsüz olması nedeniyle gayet iyi bir ISS ama müşteri memnuniyeti o kadar kötü ki çünkü bir sorun yaşadığında karşında asla ama asla birini bulamıyorsun. Abone olmak için aradıktan sonra bir daha hiçbir Türknet çalışanının sesini telefonda duyamayacaksınız. Sadece OİM üzerinden sorununuzu yazabiliyorsunuz. Onada 3 gün içinde vesaire cevap verip çözülecek falan deniyor. Çözüme gidiliyor ama çok geç ve o süre zarfında iletişime geçemediğiniz için kafayı yiyiyorsunuz. Ping değerleri de fena değil 35 mbps VDSL kullanıcısı olarak yeterli ping. Ara ara geceleri kopmalar yaşıyorum. hız yeterli olmasına karşın yayında duraksamalar oluyor. OİM den ilettim saha ekiplerine vesaire göndermişler kontrol etmişler pazartesi düzelecek diye aradılar. Bakalım tekrar sorun yaşayacak mıyım göreceğiz.

SONUÇ: UYDUNET/KABLONET , taahütten yana sorununuz yoksa mükemmel bir firma. Tek geçerim. Tahhütsüz, kısa süreli bir ISS e ihtiyacınız varsa sabırlı olmak koşulu ile TÜRKNET'e şans verin derim.

Kablonet kullanıyorum şu ana kadar hiçbir şekilde ne internetim koptu ne de anlaşmadakinden düşük hız verdiler. Fakat modem kablosu yüzünden alabileceğin modemler sayılı ve sadece Netmaster (kalitesiz) var.

Netmaster modemi kullanıyorum Kablonet ve 100Mbps düşmüyor upload 5 - gece 12'den akşam 7'ye kadar 100 Mbps söyleniyor ki veriyorlar akşam 7'den gece 12'ye kadar 24 Mbps vereceğiz diyorlar ama 35 civarı veriyorlar ping stabil

Yeni bir taahhüt yapmadan önce yılbaşını bekle.

Eğer beklemek istemiyorsan hem "taahhütsüz" hem de AKN'siz TurkNet'e geç. Zaten taahhüt olmayacağı için kolayca iptal ettirebilirsin.

Yılbaşından sonra bütün firmalara yeniden göz atarsın ve beğendiğin ile devam edersin.

Yılbaşından önce asla taahhüt yapma.
Reis yılbaşından sonra fiyatlar ucuzlayacak mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı