Kablonet kutusunu Türk Telekom kullanabiliyor mu?

CutNSlice

Hectopat
Evimizin önüne Kablonet kutu koymuş. Biz mi yaptırmışız onu da anlamadım tam ama koydular yapıldı işte. Türk Telekom'dan vazgeçiremiyorum bizimkileri. Türk Telekom'dan bu kutu üzerinden hizmet alabilir miyim?

Evimizin önüne Kablonet kutu koymuş. Biz mi yaptırmışız onu da anlamadım tam ama koydular yapıldı işte. Türk Telekom'dan vazgeçiremiyorum bizimkileri. Türk Telekom'dan bu kutu üzerinden hizmet alabilir miyim?
Hayır çünkü KabloNet'de Koaksiyel kablo ile (Anten kablosu) hizmet alırsınız. Türk Telekom'da ise bakır telefon kablosuyla.

Hayır çünkü Kablonet'de Koaksiyel kablo ile (Anten kablosu) hizmet alırsınız. Türk Telekom'da ise bakır telefon kablosuyla.

Fiber optik kablo koydu o bakımdan sıkıntı yok. Bu bağlamda mümkün mü peki?

Kablonet firmasından hizmet alabilirsiniz.

Vazgeçirme konusun da spor paketi vs sunuyor deyip vazgeçirebilirsiniz.

Yok ya Tivibu var zaten ondan çok memnunlar. İnternet kullanımları cidden az standart videolarda takılmasın yeter onlar için. Salak gibi gidip evin internet dolaşımını da iyileştirdim optimizasyonunu yaptım. ADSL bile olsa hızlı çalışıyor internetin hızı da dediğim gibi bizimkiler için önemli değil zaten.

Fiber optik kablo koydu o bakımdan sıkıntı yok. Bu bağlamda mümkün mü peki?

Yok ya Tivibu var zaten ondan çok memnunlar. İnternet kullanımları cidden az standart videolarda takılmasın yeter onlar için. Salak gibi gidip evin internet dolaşımını da iyileştirdim optimizasyonunu yaptım. ADSL bile olsa hızlı çalışıyor internetin hızı da dediğim gibi bizimkiler için önemli değil zaten.
Modem ayarlarına gir ailenin cihazlarına giden hızı düşür.
Böylece kandırabilirsin.

Modem ayarlarına gir ailenin cihazlarına giden hızı düşür.
Böylece kandırabilirsin.
Kandırmak doğru bir çözüm değildir çakallık olmuş olur. Doğru yoldan çözülürse çözülsün, bunun için çakallığa başvurmaya gerek yok. Sonuçta ben bu hızın bana yetmediğini izah ediyorum onlar da bunun için bir onay bile vermiyorlar. İlla ki benzer bir şeyle gelirler o zaman da biz uğraşmayız.

KabloNet altyapısından Türksat KabloNet ve ortak altyapı protokolü gereği Turkcell Superonline ve Vodafone Supernet ile hizmet alabilirsniz. Türk Telekom'dan Kablonet altyapısı kullanılarak hizmet alınamıyor ne yazık ki.

Turksat Kablonet üzerinden Turk Telekom hizmeti alamazsınız fakat Turkcell Superonline, VodafoneNet hizmeti alabilirsiniz. Size tavsiyem Vodafone SuperNet.

Yeni konular

Geri
Yukarı