Kablonet modem arayüz ayarları

Yigitsbb

Decapat
Arkadaşlar kablonet kullanmaktayım. Online oyunlarda hiç sorun çekmiyorken şu son zamanlarda lag ve titremeden oyunları oynayamıyorum. Pingim genelede az oluyor ama lag oluyor anlamsızca, arayüz ayarlarını bana gösterecek ve başka yapmam gereken bir şey olduğunu söyleyebilir misiniz? Teşekkürler.
bu konulara neden kimse bakmıyor ?

Bu konulara neden kimse bakmıyor?

Konun 9 dakika önce yayınlanmış. Konular onay sürecinden geçiyor ve ondan sonra herkese açılıyor.

Sorununuza gelecek olursak çoğu kişi varsayılan modem ayarlarında kullanıyordur internetini. Yani bu tip sorunlar yaşamanızın farklı sebepleri olabilir.

• Arka planda inen veya güncellenen uygulama var mı kontrol edin.
  • Oyun sırasında yüksek GB'lı dosya indiren veya 1080p film/video izleyen var mı diye kontrol edin.
  • Virüs taraması yapın
  • İSS destek ekibiyle iletişime geçin
Mesela ben de Steam'den bir şey indirirken ping yapmıyor ama takılmalar (gecikme) olduğunu hissediyorum. Durdurunca da düzeliyor. Yani ani internet kullanımı buna neden oluyor olabilir. Benim akılma gelenler bunlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı