Kablonet modem nereden alınır?

dreamboatcap

Decapat
Daha fazla  
Kablonet'in herhangi bir modeminin satışını bulabilen varsa paylaşsın. Özellikle şu ekonomik durumda artan modem kirasıyla uğraşmak istemiyorum. Eğer hiçbir yerde satılmıyorsa tüketici hakem heyetine bunun hakkında şikayette bulunacağım. Tüketici özgürdür. İster kiradan alır, ister satın alır. Sadece kiraya vererek, satmayarak bence haksız kazanç sağlıyorlar.

Kablonet'in Infinity 401 modelini sakın almayın. Hatta direkt olarak TTNET'in şu modemine yönelin.

Bu Kablonet ile uyumlu mu? Kablonet DOCSIS 3 kullanıyor çoğunlukla.
@dreamboatcap
İkinci el alabilirsin.

Kablonet'in herhangi bir modeminin satışını bulabilen varsa paylaşsın. Özellikle şu ekonomik durumda artan modem kirasıyla uğraşmak istemiyorum. Eğer hiçbir yerde satılmıyorsa tüketici hakem heyetine bunun hakkında şikayette bulunacağım. Tüketici özgürdür. İster kiradan alır, ister satın alır. Sadece kiraya vererek, satmayarak bence haksız kazanç sağlıyorlar.
Merhaba; Bu modemden alın.

Altyapınız DOCSIS koaksiyel mi GPON fiber mi?

KabloNet'in İnfinity 401 modelini sakın almayın. Hatta direkt olarak TTNET'in şu modemine yönelin.
Önerdiğiniz modem xDSL için, DOCSIS veya GPON için kullanılamaz.
Ayrıca önerdiğiniz modem, kullanabileceğiniz en dandik modemlerden biri.

Merhaba; Bu modemden alın.

Cevabın için teşekkürler. Bu sitede ürün soruları kısmına girdiğimde bunun abonelik bitiminde aboneden geri alınan "yenilenmiş" bir ürün olduğunu anlıyorum.

Sıfır, kutulu, fabrikadan çıktığı halde almak isteyenler için biraz pahalı olabilir ama n11 ve amazon'da bulduklarımı paylaşmak istiyorum. Burada yer alan modemlerin bir ya da iki ethernet çıkışı olduğunu belirtmekte fayda var. Yani birden fazla cihazla kullanmak istiyorsanız yanına bir de router almak durumundasınız. Benim bütçem kısıtlı olduğu için ve şu an @m0ckingbird ün belirttiği ürün tükenmiş olduğundan sahibinden.com'dan ikinci el alacağım.

Merhaba. Türksat'ın, modem kiralamayı zorunlu kılmadığından emin olmadan almanızı tavsiye etmem çünkü bunlar hem beğenilmeyen modemler hem de DOCSIS altyapısı dışında modem olarak kullanılamıyor, yani elinizde kalma ihtimali yüksek ürünler.

Geri
Yukarı