Kablonet Modem Yok Diye Kuruluma Gelmiyor

samed.d1

Hectopat
Daha fazla  
Ben yaklaşık 1.5 aya yakındır Kablonet kurulumunu bekliyorum. Üniversite derslerim falan var, mağdur oluyorum. Kaç kere aradım, talep oluşturdum, halen modem bulunmamaktaymış. Nasıl modem olmaz öyle deyince de dışardan modem alın, gelelim diyorlar. CİMER’e, BTK'ye, her yere yazdım ama nafile. Ne yapmam gerekiyor? Süreci hızlandırmak ve öncelik almak için tavsiye lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modem yoksa stok gelmeli fakat ne zaman geleceği duruma göre değişir. Denildiği gibi ikinci el bir DOCSIS 3.0 modem alabilirsiniz. O kadar pahalı değiller. Hem ayda 6 TL, modem için kira parası vermezsiniz.

Konuma göre modem stokları değişiyor. Şikayet etmeye devam ederseniz belki başka yerden getirebilirler ama pek sanmıyorum. Beklerken TurkNet gibi bir sağlayıcıdan hizmet alabilirsiniz ve memnun kalırsanız belki de hiç Kablonet’e geçmezsiniz.

Siz modem alırsınız gelir bana ulaşamadık diye gelmiyorlar Millenicom'da ama ne hikmetse Türk Telekom ve Superonline ekipleri her gün mahalleye gidip geliyor bir kere bile arayıp kurulum yapacağız demediler veya kapımı çalmadılar. İptal ettirmek için arıyorum ikna etmeye çalışıyorlar. Diyorum 1 saat sonra açacaksan iptal etmem. Diyor ki aciliyeti bildiriyorum. Tövbe estağfurullah...

Son düzenleme:
Evet stokta modem yoksa beklemen gerekebiliyor. Bazen başka bölgeden modem tedarik ediyorlar. İstiyorsan kendin bir modem temin edip arayabilirsin acelen varsa. Ama bence saçma. Yani 2021 yılındayız artık modem yok ne demek yani:) Artık böyle şeylerle uğraşmamalı kimse.

Geri
Yukarı