Kablonet modemimin sinyal değerlerinde kopma

doqu10

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, Kablonet kullanıyorum ama 2020 yılı son aylarından itibaren yayınlarda donma videolarda donma sorunları yaşıyorum. Sürekli arıyorum müşteri hizmetlerini ve bana sinyal değerlerimde sorun olduğu söylenip ekip yönlendiriyorlar. Ekiplerin de merkezden yaptığını söylüyorlar ama sorun şu ki ekipler müdahale ettikten 2 gün sonra yine aynı şey oluyor kasım aylarından beri her 2 3 günde bir aramaktan bıktım bir canlı yayın oluyor donuyor arıyorum zaten müdahale edene kadar kaçırıyorum. Yani demek istediğim Kablonet bu sorunumu kalıcı olarak neredeyse 4 aydır çözmedi. Sizce ne yapabilirim aradığımda ekip yönlendirmekten başka bir şey yapamayacaklarını söylüyorlar. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Kablonet'in genel olarak modemleri çok kötü bende kullanıyorum modemden PC'ye kablo çektim tam hız performans alıyorum ama Wi-Fi bağlantısı gerçekten çok kötü yan odadan telefon çekmiyor 100Mbps'lik pakette yan odadan 5-10 hız anca veriyor.

Kablonet'in genel olarak modemleri çok kötü bende kullanıyorum modemden PC'ye kablo çektim tam hız performans alıyorum ama Wi-Fi bağlantısı gerçekten çok kötü yan odadan telefon çekmiyor 100Mbps'lik pakette yan odadan 5-10 hız anca veriyor.
Evet bilgisayar Wi-Fi ile bağlanırken zaten çok fazla ping çıkıyordu, kabloyla bağlanınca bu geçti ama bu sorunun çözüldüğü anlamına gelmiyordu. O sorun hala devam ediyor işte 2 3 günde bir değerler bozuluyor, ben bunu gidip kendim bozmuyorum sonuçta. Anlam veremediğim şey kalıcı olarak çözülmemesi. Modem de onların sonuçta gerekirse modemde sorun varsa değiştirmeliler 90 tl para veriyorum sonuçta ben bu internete. Ve kabloyla bağlanmama rağmen bu sorundan dolayı bilgisayarda bile yayınlar sürekli donuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı