Kablonet paket önerisi

Geçeceğin paket 50 Mgps/150 GB duran kota tarifesi mi? Duran kotadan kasıt ne acaba,benim anladığım eski tip kota. Eğer öyleyse geçme.

@Yuspro dostum anlamadın beni eğer öyle bir kota olursa geçmem zaten. Benim dediğim şimdi 24 MBps alırsam paketler yenilendiğinde 50 MBps AKN'li paket gelirse ona geçiş yapabilir miyim?
@Göksel Gündüz dostum lakin Türknet iyice bozmaya başladı Allah'a emanet kullanıyoruz cidden. Bir sıkıntı olunca karşında ulaşabileceğin kimse yok. Mesela benim Online işlemler giriş şifrem 2 kere sıfırlandı benim iznim, bilgim dışında.

@Yuspro dostum anlamadın beni eğer öyle bir kota olursa geçmem zaten. Benim dediğim şimdi 24 MBps alırsam paketler yenilendiğinde 50 MBps AKN'li paket gelirse ona geçiş yapabilir miyim?
@Göksel Gündüz dostum lakin Türknet iyice bozmaya başladı Allah'a emanet kullanıyoruz cidden. Bir sıkıntı olunca karşında ulaşabileceğin kimse yok. Mesela benim Online işlemler giriş şifrem 2 kere sıfırlandı benim iznim, bilgim dışında.

Geçiş yaparlar onda sorun olmaz. Sorun yaşıyorsan ve taahhüdün yoksa geç istersen. Bazen kablonet'te de sorun olabiliyor tek tük sonra düzeliyor.

Benim sanırım 7.yılım olacak kablonettte, ben memnunum ama şu 50mbit'i kaldırmasalar süper olacaktı. Aslında 50 mbit varmış fakat duran kotalı tarifesi. Kota dolunca interneti kesiyorlar sanırım arayınca tekrar kota veriyorlar, ekstra ücret talep edecekler muhtemelen bu şekildeki tarifede.

Bu kadar şiddetle önermenizin bir sebebi var mı? Ayrıca merak ettiğim husus eğer şimdi ben taahhüt yaparsam mesela paketler yenilendi 50 Mbps AKN'li paket geldi o pakete geçiş yapabiliyor muyum?
Önermemin sebebi vaad edilen hızı alısın internette kopma kesilme olmaz.
Bildiğim kadarıyla taahhüt bitimini beklemen lazım ama taahhüt bitmeden bir üst pakete geçmek istersen yeniden değerlendirilebilir bunu müşteri hizmetlerinden öğren bence
Tel: 126 ve 0 850 804 4444

O zaman yeni yıla kadar TürkNet devam. Yeni yılda bakalım 50 MBps tarife çıkacak mı?

@Ulunay @Yuspro Turknet değerlerim bu , Türksat'a geçersem geçeceğim paket bu sizce geçmeye değer mi?
Kota dolumu sonrası sadece Türksat'ın sitesine girebiliceksiniz kısacası kullanamıyacaksınız, bence değmez. Duran kota uyğulaması aşırı saçma olmuş.

Arkadaşlar kablonet geldiği an geçeceğim. Türknet yetti artık. Akşam olduğu anda İnternet hızı yavaşlamasa bile ping direk 80'e yükseliyor (normalde 40 aslında bu da çok LoL'e göre) ve oyun zevki diye birşey kalmıyor.

Arkadaşlar 2018 itibariyle kotayı kaldırmamışlar. Lakin 50 ve 100 MBps hızlarda AKN'li paket getirmişler. Tarifeler - İnternet | Kablo

Lakin çok absürt fiyatlar 50 MBps 120 TL, 100 MBps 260 TL.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı