Kablonet paketleri

narkissos

Kilopat
Daha fazla  
Şimdi kablonet tarafından arandım tarifeniz 24mbps 50 GB AKN biz bunu 25mbps sınırsız yapalım diyor. Mevcut tarifeme 47 TL ödüyorum önerdiği tarifeye 60 küsür TL dedi, zaten kanunen sınırsız alıyoruz neden böyle bir değişiklik yapalım dedim bir şey diyemedi vaktinizi aldım iyi günler deyip kapattı. Hadi bizler bu durumları takip ediyoruz haberimiz var neyin ne olduğundan ama bilmeyen birinden hiç bir şey karşılığında daha fazla ödeme alacaklar bıktım artık firmaların bu şekilde insanları resmen dolandırmasından. En iyisi türknet taahhüdümüz bitince türknete geçiş yapıcam büyük ihtimalle.

Türknette internet kesintileri çok oluyor, sadece gereksiz aramalardan rahatsız oluyorsanız değiştirmemenizi ve Kablonetin telefonlarına cevap vermemenizi öneriyorum.
Aramalarının yanı sıra türknet dışında AKN konusuna destek veren bir firma olmadı bildiğim kadarıyla şirket politikalarını, tutumlarını sevmiyorum.

Arayip sormus, yok demis kapatmissiniz. Nedir dolandiricilik? Beni de 2 yil once ayni sekilde ariyorlardi. Zaten 25Mbps diye sinirsiza gecmiyordum. Sonra zam geldi eski pakete ve 70TL oldu, 6 TL daha verip Akilli Sinirsiz 100Mbps olan 100Guldurene gectim. Olayda dolandiricilik firsatcilik yok, zaten bir sey pazarlayan her sirket bunu yapar.

10 yil+ suredir kullandigim İSS firmasi. Gozumde rakibi yok kalite, hizmet, stabilite ve fiyat olarak.

Türksattan daha iyi bir hizmet veren firma tanımıyorum. Herşeyleri son derece kaliteli. Ayrıca benim internetim 150 GB AKN li bir paket iken tesadüfi müşteri temsilcisi bir öneride bulundu ve 100 Mbps kullanıyorum iyiki dinlemişim kendisini. Aklımdaki soruların cevabını alıp onayını vermiştim zaten. Bence aranızda bir iletişim hatası oldu ya da siz yanlış anladınız. Ayrıca bu konunun başlığı fazlasıyla yanıltıcı ve yönlendirici. Konunun başlığının bu şekilde yayımlanmaması gerektiğini düşünüyorum. Her marka/firma için böyle. Nihayetinde insanlar bu tarz forum ve sitelerde bilgi arayışındalar ama başlık doğrudan yanlış yönlendirici nitelikte.

Arayip sormus, yok demis kapatmissiniz. Nedir dolandiricilik? Beni de 2 yil once ayni sekilde ariyorlardi. Zaten 25Mbps diye sinirsiza gecmiyordum. Sonra zam geldi eski pakete ve 70TL oldu, 6 TL daha verip Akilli Sinirsiz 100Mbps olan 100Guldurene gectim. Olayda dolandiricilik firsatcilik yok, zaten bir sey pazarlayan her sirket bunu yapar.

10 yil+ suredir kullandigim İSS firmasi. Gozumde rakibi yok kalite, hizmet, stabilite ve fiyat olarak.
Dediğim gibi 24mbps yerine 25mbps hız verelim üstüne de 15 lira civarında para alalım diye bir teklif sunuyorlar teknik olarak tabii ki dolandırıcılık değil buna ticaret diyebilirsiniz veya her şirket yapıyor pazarlama bu zaten diyebilirsiniz kabul ediyorum ancak enayi yerine koyuyorlar insanı sadece kablonet için söylemiyorum bir çok ticari marka bu şekilde davranıyor onlarında kendine göre haklı yanları var ama hoşuma gitmiyor bu şekilde bir politika izlenmesi. AKN konusunda stresli bir süreç yaşamıştık internet konusunda onun için bir tepkim vardı zaten onun için biraz sitem ediyorum.

Türksattan daha iyi bir hizmet veren firma tanımıyorum. Herşeyleri son derece kaliteli. Ayrıca benim internetim 150 GB AKN li bir paket iken tesadüfi müşteri temsilcisi bir öneride bulundu ve 100 Mbps kullanıyorum iyiki dinlemişim kendisini. Aklımdaki soruların cevabını alıp onayını vermiştim zaten. Bence aranızda bir iletişim hatası oldu ya da siz yanlış anladınız. Ayrıca bu konunun başlığı fazlasıyla yanıltıcı ve yönlendirici. Konunun başlığının bu şekilde yayımlanmaması gerektiğini düşünüyorum. Her marka/firma için böyle. Nihayetinde insanlar bu tarz forum ve sitelerde bilgi arayışındalar ama başlık doğrudan yanlış yönlendirici nitelikte.
Başlık konusunda haklı olabilirsiniz düzeltilmiş zaten. İletişim hatası olmadı kesinlikle ve ben müşteri hizmetlerinde çalışan insanlarla oldukça saygılı ve kibarca konuşmaya dikkat ederim zorlu şartlarda olduklarını bilirim veya bir sorunun karşıdaki kişiyle değil firma kaynaklı olduğunu bilip o şekilde konuşurum kast ettiğiniz iletişim sorunu bu olmasa bile aklınızda şüphe olmasın istedim. Dediğim gibi hiç bir şey uğruna daha fazla para vermemi istiyorlar ve AKN döneminde zaten 25mbps alıyordum bildiğim kadarıyla hemen her firma hızları BTK'nın verdiği tabloya göre belirli bir skalaya sokmak için düşürdüler ve o zamanlar kaç defa arayıp sormama rağmen asla kotaların kalkıp kalkmayacağını söylemediler sürekli yüksek kotalı internet teklif ettiler. Sanıyorum ki bunun sebebi müşteriden aynı hizmet için daha fazla para toplayabilmekti yani şimdi 50 GB kotalı ile 150 GB kotalı aslında tamamen kotasız ama 150 GB kotalı paket alan daha yüksek bir miktar ödüyor en azından ben o dönem sorduğumda kota kalkarsa yine bu fiyatları ödersiniz denmişti burada benim açımdan açık bir adaletsizlik var. Sadece kablonet için söylemiyorum bunları neredeyse tüm firmalar böyle bende 6 7 senedir kablonet müşterisiyim teknik olarak bir sorun yaşadım diyemem hakkını veririm iyi hizmet sunuyorlar ama ben türknet gibi bir vizyonları olmasını istediğim için kızıyorum.

Turknetin bir vizyonu yok bilginiz olsun :) Balon gibi sismekte sadece. Rekabet kuruli geregi 3.ül sirketler altyapi kullaniyor ve buyuk sirketler de kazaniyor vs.

Turknetin bir vizyonu yok bilginiz olsun :) Balon gibi sismekte sadece. Rekabet kuruli geregi 3.ül sirketler altyapi kullaniyor ve buyuk sirketler de kazaniyor vs.
Evet başka bir altyapı kullanıyor biliyorum ama ben işin içini o kadar bilmediğim için bana yansıyan kısmıyla ilgilenmek durumundayım şuan da cazip geliyor türknet, hiç bir firmaya antipatim veya sempatim yok iyi hizmeti veren daha çok büyüsün isterim sadece 🙂

Şimdi kablonet tarafından arandım tarifeniz 24mbps 50 GB AKN biz bunu 25mbps sınırsız yapalım diyor. Mevcut tarifeme 47 TL ödüyorum önerdiği tarifeye 60 küsür TL dedi, zaten kanunen sınırsız alıyoruz neden böyle bir değişiklik yapalım dedim bir şey diyemedi vaktinizi aldım iyi günler deyip kapattı. Hadi bizler bu durumları takip ediyoruz haberimiz var neyin ne olduğundan ama bilmeyen birinden hiç bir şey karşılığında daha fazla ödeme alacaklar bıktım artık firmaların bu şekilde insanları resmen dolandırmasından. En iyisi türknet taahhüdümüz bitince türknete geçiş yapıcam büyük ihtimalle.
Türknet tavsiye ederim. 5 ping 35 down 3 up alıyorum. "NYF17YQ71SYJ" 1 Ay bedava kullanabilirsiniz. Abone olurken bu kodu vermeniz yeterli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı