Kablonet ping değerleri nasıl?

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Merhabalar, şu an VDSL2 altyapısı ile TurkNet kullanıyorum çaldığım hızlar 74 Mbps download 7 Mbps upload. Kablonet DOCSIS 3.0 fiber altyapısı var binada ona geçmeyi düşünüyorum 100 Mbps download 5 Mbps upload verebiliyorlar (19:00-24:00 saatleri arası 24 Mbps) fakat ping değerleri nasıl olur bilmiyorumç sizce Kablonet geçilmeli mi? Ping değerleri nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ping değerleri için konumunuz önemli. İndirme/Yükleme hızlarının genellikle etkisi olmuyor. Sanırım Antalya'dasınız. 2 yıl ben de Antalya'da yaşadım. Ortalama 25 ms alıyordum. 2-3 ms +- fark edebilir şu an kullandığınız internete göre.

Merhabalar, şu an VDSL2 altyapısı ile TurkNet kullanıyorum çaldığım hızlar 74 Mbps download 7 Mbps upload. Kablonet DOCSIS 3.0 fiber altyapısı var binada ona geçmeyi düşünüyorum 100 Mbps download 5 Mbps upload verebiliyorlar (19:00-24:00 saatleri arası 24 Mbps) fakat ping değerleri nasıl olur bilmiyorumç sizce Kablonet geçilmeli mi? Ping değerleri nasıldır?
Şubattan beri 100 Güldüren kampanyasını kullanıyorum. 100 megabit internet kablo tv+ premium spor paketi (s sport nba gibi kanalları içeriyor.) 105 Tl ödüyorum. Pingden ve hızdan memnunum İstanbul'da yaşıyorum. R6 en çok oynadığım oyun 55 üstünü görmedim kolay kolay.

Şubattan beri 100 güldüren kampanyasını kullanıyorum. 100 megabit internet kablo TV+ Premium spor paketi (S Sport NBA gibi kanalları içeriyor.) 105 TL ödüyorum. Pingden ve hızdan memnunum İstanbul'da yaşıyorum. R6 en çok oynadığım oyun 55 üstünü görmedim kolay kolay.

Kankacım 2 3 güne bağlatacağız Allah nasip ederse öneriyor musun TTNET'ten şu an 12 download alıyorum 100 güldüren pakete geçeceğiz İstanbul'un direk ortasında oturuyorum zaten merkezi bir alandayım Avrupa yakasında ne diyorsun?

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    300 KB · Görüntüleme: 41
Kankacım 2 3 güne bağlatacağız Allah nasip ederse öneriyor musun TTNET'ten şu an 12 download alıyorum 100 güldüren pakete geçeceğiz İstanbul'un direk ortasında oturuyorum zaten merkezi bir alandayım Avrupa yakasında ne diyorsun?

Hocam bağlantınca deneyimlerini bizimle de paylaşır mısın? Ben de bağlatmayı düşünüyorum. Özellikle csgo ping değerlerini test etme şansın var ise çok sevinirim.

Geri
Yukarı