Kablonet CS:GO ping değerleri nasıl?

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Merhabalar, binamda Kablonet fiber altyapısı var bağlatmayı düşüyorum fakat yurt dışı server ping değerleri nasıl olur bilemiyorum. Kullanan var ise bilgilendirebilir mi?
100 Mbps download ( 19:00 - 24:00 saatleri aras 24 Mbps) hız verebiliyorlar aylık ücreti 110 TL.

Şu an TurkNet kullanıyorum VDSL2 altyapısı ile 75 Mbps download alıyorum CS ping değerlerim ise 70-80 arası.

Dosya Ekleri

• Inkedtürknet_LI.jpg
    Inkedtürknet_LI.jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 79
Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum kullanıyorum, 50 Mbps indirmesi var dediğiniz gibi saat 19:00-24:00 arasında 25 Mbps'e düşüyor. CS:GO'da 50-60 ping alıyorum Valorant'ta 25 civarı.

Hangi paketi kullanıyorsun modemden memnun musun? Ve Speedtest sonuçlarını paylaşır mısın? Son olarak gelen ekipler istediğin bölgeye kurulum yapıyorlar mı?

Hangi paketi kullanıyorsun modemden memnun musun? Ve Speedtest sonuçlarını paylaşır mısın? Son olarak gelen ekipler istediğin bölgeye kurulum yapıyorlar mı?

Açıkçası kurulum nasıl oluyor bilmiyorum uzun yıllardır kablonetteyiz, şu an hangi paketi kullanıyorum bilmiyorum en son paketi değiştirmek yerine indirme hızını yükseltmiştim 25'ten 50 Mbps'ye. Yıllardır Kablonet kullandığımız için 10 TL gibi bir farkla yükseltme yapmıştık.

Dosya Ekleri

• gaa.png
    gaa.png
    11,2 KB · Görüntüleme: 66

Geri
Yukarı