KabloNet Ping Sorunu Nasıl Çözülür?

efeyumak

Decapat
Daha fazla  
Selam 3 ay önce Kablonet'e geçtim ve 2 aydır pingim 180'den aşağı düşmüyor. Bir maçta ping çıkmasa 2. maçta mutlaka 200'e çıkıyor 10 kere aradım müşteri hizmetlerini ve hep aynı laf. Sizden kaynaklı bilgisayar kalitesi ve kablo diyorlar. 3 kere internet değiştirdim aynı kablo aynı bilgisayar yardım etmemek için direniyorlar. Resmen ne öneriyorsunuz? Ping yazısını görmekten sıkıldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam internet hızınız ne alemde? Speedtest yapabilir misiniz?

Hocam 25 dowlandlık internetim var bir kere bile görmedim şu an 19
Oyun oynarken ping arttığında neyin interneti kullandığını bulmalısınız. Eğer sizin haricinde başka bir cihaz bağlanmıyorsa ping arttığı an görev yöneticisinden "ağ"ı kullanan uygulamayı saptayabilir ve kapatabilirsiniz.

Selam 3 ay önce Kablonet'e geçtim ve 2 aydır pingim 180'den aşağı düşmüyor. Bir maçta ping çıkmasa 2. maçta mutlaka 200'e çıkıyor 10 kere aradım müşteri hizmetlerini ve hep aynı laf. Sizden kaynaklı bilgisayar kalitesi ve kablo diyorlar. 3 kere internet değiştirdim aynı kablo aynı bilgisayar yardım etmemek için direniyorlar. Resmen ne öneriyorsunuz? Ping yazısını görmekten sıkıldım.
Hocam daha 1 saat önce servisi aradım internetin kesildiğini söyledim. Geldiler işlemler yaptılar takılan internetim paketin sağladığı tam mpsyi verdi. Çok hızlı şuanda.

Oyun oynarken ping arttığında neyin interneti kullandığını bulmalısınız. Eğer sizin haricinde başka bir cihaz bağlanmıyorsa ping arttığı an Görev Yöneticisi'nden "ağ"ı kullanan uygulamayı saptayabilir ve kapatabilirsiniz.

Sadece bilgisayar bağlanıyor ve ping 200 maalesef.

Hocam daha 1 saat önce servisi aradım internetin kesildiğini söyledim. Geldiler işlemler yaptılar takılan internetim paketin sağladığı tam Mbps'yi verdi. Çok hızlı şu anda.

İnşallah gelirler diyeyim eski internetimde ping çıkmazdı 20 kişi baglanırdı oda belki çıkardı Kablonet'te tek bilgisayar bağlı ping çıkıyor böyle bir şey mi olur?

Sadece bilgisayar bağlanıyor ve ping 200 maalesef.

İnşallah gelirler diyeyim eski internetimde ping çıkmazdı 20 kişi baglanırdı oda belki çıkardı Kablonet'te tek bilgisayar bağlı ping çıkıyor böyle bir şey mi olur?
Hocam servis kontrolü istiyorum derseniz geliyorlar 2 defa çağırdım ben.

Kablonet 50Mbps paket kullanmaktayım. Ve tamamını sunuyorlar bana. Pingim de örnek olarak CS:GO'da 30-60 arası genel olarak 40'larda takılıyor. Altyapınızda veya kablonuz eskiyse bir kontrol edin derim. Çünkü hasar görmüş kablodan sebep ben de sizinle aynı durumu yaşıyordum tabii o zaman Türk Telekomdaydım

Geri
Yukarı